"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta robi "dyspensę od mężczyzn". Rolniczka ma w planach nowy biznes!

Elżbieta Czabator zyskała spore grono fanów dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Choć zgłosiła się z nadzieją na znalezienie miłości, gorzko się rozczarowała. Rolniczka jednak nie zamierza spędzić reszty życia na płaczu, tylko na czerpaniu z niego pełnymi garściami. Ma w planach nowy biznes!

Multimedia

Elżbieta Czabator to jedna z bohaterek programu "Rolnik szuka żony". Energiczna rolniczka była gościem programu "Pytanie na śniadanie". Otworzyła się na temat gorzkiego rozczarowania rozpadem związku z poznanym przez program "Rolnik szuka żony" Markiem i zdradziła, jakie ma plany na przyszłość.

Zawód i rozwój

Rolniczka na za sobą dwa nieudane małżeństwa. Do programu "Rolnik szuka żony" zgłosiła się z nadzieją na poznanie kogoś wyjątkowego, z kim spędzi jesień życia. Niestety - wybierając Marka popełniła duży błąd, który słono ją kosztował.

Marek pokazał prawdziwą twarz, gdy wyjechały kamery. Elżbieta opowiada o bolesnych doświadczeniach Zobacz więcej

Elżbieta była gościem programu "Pytanie na śniadanie" i przyznała, że po kolejnym miłosnym rozczarowaniu postanowiła zrobić sobie "dyspensę od mężczyzn", cytuje jej słowa serwis Plejada.pl. Dodała również, że nie może jednak narzekać na brak zainteresowania - absztyfikanci wysyłający jej wiadomości pochodzą nie tylko z Polski!

Zdradziła również, że podjęcie decyzji o sprzedaży domu nie należała do najłatwiejszych. Jej myśli zaprzątają jednak teraz inne cele - zdecydowała się bowiem na przeprowadzkę i rozwój nowego biznesu. Rolniczka nie zdradziła, gdzie chciałaby się wyprowadzić sugerując jedynie, że myśli o Krakowie. Zdradziła, jaką branżę zamierza podbić. Czabator planuje otworzyć własny butik - 56-letnia rolniczka uwielbia zabawę modą i uważa, że wiek nijak nie powinien nikogo w modzie ograniczać.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Babcia (gość)

    Pani Ela musi dostrzec wreszcie, że kobieta w tym wieku jest już niewidzialna dla mężczyzn. Co najwyżej może się nią zainteresować taki cwaniaczek jak Mareczek.

    18.01.2022 14:16
  • Eka (gość)

    Dajcie spokój z ta kobieta był o minęło i koniec czy ona jest pękiem świata chyba niei koniec z nią bo aż głowa boli

    18.01.2022 14:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×