„Rolnik szuka żony 8”. Kamila Boś mieszka jak królowa! Biel, złoto i jadalnia jak z pałacu! Zobacz zdjęcia!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Zobaczcie, jak mieszka Kamila Boś z "Rolnik szuka żony 8"
Zobaczcie, jak mieszka Kamila Boś z "Rolnik szuka żony 8" Mieszko Piętka/AKPA
Kamili Boś, czyli gwiazda 8. edycji „Rolnik szuka żony” do dziś pozostaje jedną z ulubionych bohaterek produkcji. Jedna z najpiękniejszych uczestniczek w historii programu ma równie piękny dom! Zobaczcie jej bajkową posiadłość.

Kamila Boś z „Rolnik szuka żony” żyje w luksusach

Kamila Boś to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych uczestniczek w historii programu „Rolnik szuka żony”. 30-letnia producentka pieczarek z województwa mazowieckiego wzbudziła ogromne zainteresowanie już na etapie wizytówek. To właśnie Kamila otrzymała rekordową liczbę listów od kandydatów - około pół tysiąca.

Mężczyzna, którego szuka, to starszy od niej, postawny, wysoki blondyn o szczerym i ładnym uśmiechu. Nie lubi cwaniactwa, popisywania się i nie akceptuje kłamstwa, a jej największym marzeniem jest założenie rodziny.

Tak mieszka Kamila Boś!

Kamila spośród wszystkich kandydatów wybrała trzech: Adama, Tomasza i Janka. -Wybrani przeze mnie Panowie różnią się między sobą temperamentem. Dzięki temu mogłam zobaczyć, do której osobowości mi bliżej. Niektórzy kandydaci są energiczni i gadatliwi, a drudzy stonowani i powściągliwi. Każdy z trzech kandydatów, których ostatecznie wybrałam miał u mnie takie same szanse. Od nich zależało, jak ją wykorzystają i jak spróbują mnie podejść i zauroczyć - tłumaczyła w rozmowie z Barbarą Skrodzką z AKPY.

To właśnie ich zaprosiła do swojego domu na Mazowszu. Widzowie mogli dzięki temu przekonać się, jak żyje piękna rolniczka, a jest na czym oko zawiesić. Producentka pieczarek, która miała być księgową, żyje w prawdziwym dostatku. Duży dom, w którym dominuje biel robi wrażenie. Otwarta przestrzeń, atrakcyjne zielone tereny i staw także zachwyciły wielu internautów.

Kamila otacza się pięknymi przedmiotami - tapicerowane aksamitnym velvetem krzesła i złote akcenty to nie wszystko. W jej kuchni można dostrzec drogie sprzęty m.in. wszechstronne urządzenie kuchenne, które pomaga w profesjonalnym gotowaniu.

Kamila Boś dom - jak wygląda kuchnia, salon, ogród?

Zobacz w galerii, jak mieszka piękna rolniczka z 8. edycji "Rolnik szuka żony". Kamila żyje jak księżniczka!

Co wydarzy się w „Rolnik szuka żony 10”?

Jubileuszowa, 10. edycja zapowiada się emocjonująco – po raz kolejny wśród uczestniczek pojawią się 2 rolniczki - Agnieszka i Anna, a towarzyszyć im będzie 3 mężczyzn. Bohaterowie pochodzą z różnych regionów Polski, są w różnym wieku, mają różne pasje i zainteresowania, ale jedno ich łączy – brak drugiej osoby, u której boku mogliby spędzić resztę życia. Czy w programie odnajdą miłość? Trzymamy kciuki!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn