"Rolnik szuka żony 8". Kamila Boś ostro o mężczyznach! "Wolę być sama!". Piękna blondynka wyjaśnia, czy ma parcie na szkło!

Kamila Boś narobiła niezłego zamieszania w programie "Rolnik szuka żony 8". "Królowa pieczarek", jak jest nazywana przez fanów programu, na swoim Instagramie urządziła sesję pytań i odpowiedzi, w których odniosła się do tego, jakie ma wymagania odnośnie do mężczyzn! Zobaczcie, co odpowiedziała!

Multimedia

Kamila z "Rolnik szuka żony" ostro o mężczyznach!

Kamila Boś to jedna z największych gwiazd programu "Rolnik szuka żony 8". Piękna blondynka, która jest bardziej bizneswoman niż rolniczką i zarządza wybudowaną przez rodziców pieczarkarnią, początkowo zachwyciła widzów swoją urodą, a następnie zderzyła się z ogromnym hejtem, który wynikał z tego, jak "rolniczka" traktuje swoich kandydatów.

Wielu widzów zarzucało Kamili, że jest zdecydowanie zbyt wymagająca od mężczyzn. Więcej, pojawiały się głosy, że Kamila celowo się tak zachowuje, bo wcale nie szuka partnera, a jedynie chce się wypromować za pośrednictwem telewizji. Teraz uczestniczka "Rolnik szuka żony 8" po części odniosła się do tych głosów.

Kamila jest zbyt wybredna? Rolniczka odpowiedziała na zarzuty i zdradza, kogo szuka!Zobacz więcej

Kamila Boś zorganizowała na swoim Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, gdzie padło kilka interesujących słów. "Królowa pieczarek" odniosła się przede wszystkim do tego, że ma ogromne wymagania od mężczyzn i napisała:

Ale co mam odpuścić? To, że bywam czasami bardziej zaradna od niektórych mężczyzn? Mam teraz odpuścić, by męczyć się w przyszłości? Wolę być sama. Jeśli spotka się odpowiedniego mężczyznę i "jest to coś", to to się czuje i jest pięknie :)

Jednocześnie padło też pytanie o to, czy Kamila utrzymuje kontakt z jednym ze swoich kandydatów, Jankiem. Odpowiedź była jednoznaczna:

Nie.

Kamila Boś na zdjęciu z przystojnym aktorem z seriali TVP. Wiemy, co ich łączy!Zobacz więcej

Czy Kamila planuje karierę w telewizji? 28-latka powiedziała:

Ja w ogóle nie ekscytuję się tym, że moja osoba była w TV. Tak więc nie czuję parcia na szkło, ale teraz czasami przyjmuję niektóre wywiady. To nie wynika z parcia na szkło, tylko z tego, iż jest to dla mnie oderwanie się od życia codziennego, coś nowego, w czym dobrze się czuję.

Myślicie, że jednak, wbrew zapowiedziom, Kamila Boś na dłużej zagości w telewizji?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Milaczek (gość)

  Dajcie dziewczynie spokój, osoby postronnych chciałyby decydować o jej życiu? T o jakieś nieporozumienie!

  09.02.2022 16:02
 • 0na to dn0 (gość)

  pieczare uszczęśliwi jedynie uchodźca zza białoruskiej granicy, natrzaska po pysku później za kudły zaciągnie ją do byle jakiej szopy, zrobi mu laske i pierwszy raz w życiu będzie szczęśliwa.

  26.01.2022 21:28
 • Hej! (gość)

  Dla szejka z jachtem, będzie jedną z kilkunastu nałożnic! Nie jedna polka próbowała się dostać do Dubajskich Sułtanów i jak już się dostała to nie ma odwrotu! Szejk rości sobie prawo do decydowania o życiu swoich kobiet!

  25.01.2022 00:04
 • Ted51 (gość)

  Może szejka z jachtem to by ją rozumu nauczyl

  24.01.2022 19:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×