"Rolnik szuka żony 8". Kamila Boś ostro o mężczyznach! "Wolę być sama!". Piękna blondynka wyjaśnia, czy ma parcie na szkło!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
fot. Mieszko Piętka/AKPA
fot. Mieszko Piętka/AKPA
Kamila Boś narobiła niezłego zamieszania w programie "Rolnik szuka żony 8". "Królowa pieczarek", jak jest nazywana przez fanów programu, na swoim Instagramie urządziła sesję pytań i odpowiedzi, w których odniosła się do tego, jakie ma wymagania odnośnie do mężczyzn! Zobaczcie, co odpowiedziała!

Kamila z "Rolnik szuka żony" ostro o mężczyznach!

Rolnik szuka żony

Kamila Boś to jedna z największych gwiazd programu "Rolnik szuka żony 8". Piękna blondynka, która jest bardziej bizneswoman niż rolniczką i zarządza wybudowaną przez rodziców pieczarkarnią, początkowo zachwyciła widzów swoją urodą, a następnie zderzyła się z ogromnym hejtem, który wynikał z tego, jak "rolniczka" traktuje swoich kandydatów.

Wielu widzów zarzucało Kamili, że jest zdecydowanie zbyt wymagająca od mężczyzn. Więcej, pojawiały się głosy, że Kamila celowo się tak zachowuje, bo wcale nie szuka partnera, a jedynie chce się wypromować za pośrednictwem telewizji. Teraz uczestniczka "Rolnik szuka żony 8" po części odniosła się do tych głosów.

Kamila Boś zorganizowała na swoim Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, gdzie padło kilka interesujących słów. "Królowa pieczarek" odniosła się przede wszystkim do tego, że ma ogromne wymagania od mężczyzn i napisała:

Ale co mam odpuścić? To, że bywam czasami bardziej zaradna od niektórych mężczyzn? Mam teraz odpuścić, by męczyć się w przyszłości? Wolę być sama. Jeśli spotka się odpowiedniego mężczyznę i "jest to coś", to to się czuje i jest pięknie :)

Jednocześnie padło też pytanie o to, czy Kamila utrzymuje kontakt z jednym ze swoich kandydatów, Jankiem. Odpowiedź była jednoznaczna:

Nie.

Czy Kamila planuje karierę w telewizji? 28-latka powiedziała:

Ja w ogóle nie ekscytuję się tym, że moja osoba była w TV. Tak więc nie czuję parcia na szkło, ale teraz czasami przyjmuję niektóre wywiady. To nie wynika z parcia na szkło, tylko z tego, iż jest to dla mnie oderwanie się od życia codziennego, coś nowego, w czym dobrze się czuję.

Myślicie, że jednak, wbrew zapowiedziom, Kamila Boś na dłużej zagości w telewizji?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn