"Rolnik szuka żony 8". Kamila o swoim przyszłym wybranku. Jest zbyt wybredna? "Wiem, czego chcę"

Kamila z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" nadal jest singielką, ale wciąż szuka miłości. Wie już, jaki powinien być jej przyszły wybranek. W najnowszym wywiadzie została zapytana, czy nie jest zbyt wybredna... Zobacz, co odpowiedziała!

Multimedia

Kamila z "Rolnik szuka żony" jest zbyt wybredna?

Kamila z "Rolnik szuka żony 8" program skończyła jako singielka, a widzowie często krytykowali jej wybory. Wylała się na nią fala hejtu, ale ona nie poddaje się i wciąż szuka miłości.

Stanisław Pytlarz myślał, że zdjęcie z nową ukochaną zobaczą tylko znajomi! Nie sądził, że ktoś okaże się "szują"!Zobacz więcej

Ostatnio Kamila udzieliła wywiadu Mateuszowi Szymkowiakowi z "Pytania na śniadanie" i opowiedziała, że nadal jest singielką, ale wie, czego szuka w przyszłym wybranku.

Chciałabym, aby był dobrym człowiekiem. Żeby dawał poczucie bezpieczeństwa i miał silny charakter - zdradziła.

Kamila przyznaje, że nie żałuje udziału w programie, choć nie znalazła tam miłości. Została zapytana, czy nie była przypadkiem zbyt wybredna! Rolniczka odpowiedziała na zarzuty, a z jej wypowiedzi wynika, że kandydaci jej "nie pociągali".

To nie tak. Nie ma czegoś takiego jak zbyt wybredna. Wiem, czego chcę, po prostu wiem, co mnie pociąga w drugiej osobie.

Elżbieta Czabator olśniewa w nowej fryzurze! Z jej twarzy nie znika uśmiech mimo bolesnej zaczepki Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marek (gość)

  Jak dla mnie ta kobieta nie wie sama czego chce oprócz sławy bo ciężko ją kupić za pieniądze rodziców to trzeba się pokazać w programie.Ona nie szuka bo myśli że ja znajdzie książę ale to nie bajka i księżniczka pieczara będzie sama jak paluch.

  16.01.2022 23:18
 • ggg (gość)

  nie wie wcale nie jest wybredna hah kto oglądał program ten wie ta dziewczyna ma wymagania nie do spełnienia wszystko jej zle ten za duzo mówi tamten za mało jeden nasmażył za mało nalesników drugi złapał muche hahhh jej nikt nie dogodzi bo ona znajduje problemy tam gdzie ich nie ma

  15.01.2022 14:46
 • Pieczara to gnój (gość)

  Jeszcze o tym transie piszecie, nie szkoda wam prądu na to padło.

  15.01.2022 14:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×