"Rolnik szuka żony 8". Kamila o swoim przyszłym wybranku. Jest zbyt wybredna? "Wiem, czego chcę"

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
fot. Mieszko Piętka/AKPA
fot. Mieszko Piętka/AKPA
Kamila z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" nadal jest singielką, ale wciąż szuka miłości. Wie już, jaki powinien być jej przyszły wybranek. W najnowszym wywiadzie została zapytana, czy nie jest zbyt wybredna... Zobacz, co odpowiedziała!

Kamila z "Rolnik szuka żony" jest zbyt wybredna?

Rolnik szuka żony

Kamila z "Rolnik szuka żony 8" program skończyła jako singielka, a widzowie często krytykowali jej wybory. Wylała się na nią fala hejtu, ale ona nie poddaje się i wciąż szuka miłości.

Ostatnio Kamila udzieliła wywiadu Mateuszowi Szymkowiakowi z "Pytania na śniadanie" i opowiedziała, że nadal jest singielką, ale wie, czego szuka w przyszłym wybranku.

Chciałabym, aby był dobrym człowiekiem. Żeby dawał poczucie bezpieczeństwa i miał silny charakter - zdradziła.

Kamila przyznaje, że nie żałuje udziału w programie, choć nie znalazła tam miłości. Została zapytana, czy nie była przypadkiem zbyt wybredna! Rolniczka odpowiedziała na zarzuty, a z jej wypowiedzi wynika, że kandydaci jej "nie pociągali".

To nie tak. Nie ma czegoś takiego jak zbyt wybredna. Wiem, czego chcę, po prostu wiem, co mnie pociąga w drugiej osobie.

od 12 lat
Wideo

Wybory samorządowe 2024 - II tura

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn