"Rolnik szuka żony 8". Stanisław Pytlarz myślał, że zdjęcie z nową ukochaną zobaczą tylko znajomi. " (…) byłem zniesmaczony tym, że ktoś okazał się szują"

Dominika Lubaszka
Dominika Lubaszka
Stanisław Pytlarz był jednym z uczestników programu "Rolnik szuka żony 8". W trakcie kręcenia telewizyjnego show nie udało mu się jednak odnaleźć swojej drugiej połówki. Niedawno w Internecie pojawiło się zdjęcie z jego nową partnerką. Rolnik nie był zachwycony tym, że ktoś z jego znajomych rozesłał fotografię.

Stanisław Pytlarz pojawił się w 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Wielu widzów myślało, że uda mu się zbudować prawdziwy związek z jedną z kobiet poznanych na planie tego show. Była jednak część fanów, która twierdziła, że to nie możliwe, bo mężczyzna nie potrafi otworzyć się i zbliżyć do kobiety. Ostatecznie żadna z kandydatek nie okazała się tą jedyną, a Stanisław zakończył program bez swojej drugiej połówki. Sam przyznał, że nie żałuje udziału w reality show. Była to dla niego świetna okazja do poznania nowych znajomych.

Zdjęcie Stanisława z nową partnerką

Chociaż Stanisław nie ułożył sobie życia z żadną z programowych kandydatek, to jednak odnalazł szczęście. W wielkim finale 8. edycji "Rolnik szuka żony" mówił, że jest teraz zakochany. Uczestnik postanowił nie chwalić się swoją partnerką. W mediach pojawiło się jednak zdjęcie Stanisława z nową ukochaną. Jak przyznał niedawno, nie chciał, żeby jego fotografię zobaczył ktoś poza jego znajomymi. Umieścił je na prywatnym koncie na Facebooku, które mogą zobaczyć jedynie najbliższe dla niego osoby.

Zdjęcie wypłynęło z mojego Facebooka, na którym mam bardzo mało znajomych, może 50, 60 osób, dlatego w tym wszystkim bardzo mnie to zastanawiało, kto to podesłał. Na początku troszeczkę byłem zniesmaczony tym, że ktoś okazał się szują po prostu – opowiedział Stanisław w rozmowie z "Party".

Stanisław powiedział też, że teraz patrzy na sytuację trochę inaczej. Ostatecznie ucieszył się, że zdjęcie trafiło do szerszego grona. Być może dzięki temu część widzów przestanie mówić, że jest wybredny i nie potrafi zbudować relacji z kobietą. Rolnik i jego nowa ukochana cieszą się swoim uczuciem i poznali już swoje rodziny.

Wygląda na to, że Stanisław jest naprawdę zakochany.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn