"Rolnik szuka żony 8". Tak Marta Manowska szalała na weselu Krzysztofa i Bogusi: "Najlepsze, na jakim byłam!"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Marta Manowska szalała na weselu Krzysztofa i Bugusi: "Najlepsze, na jakim byłam!"
Marta Manowska szalała na weselu Krzysztofa i Bugusi: "Najlepsze, na jakim byłam!"
Krzysztof i Bogusia z 8. edycji "Rolnik szuka żony" są już po ślubie. Marta Manowska towarzyszyła im w tym wyjątkowym dniu, a w mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciami z wesela. Zobaczcie, jak bawiła się na weselu Bogusi i Krzysztofa!

Krzysztof z 8. edycji "Rolnik szuka żony" ożenił się z Bogusią!

To był najszybszy ślub w historii programu "Rolnik szuka żony". Krzysztof i Bogusia pobrali się w sobotę, 27 listopada 2021 roku na Mazurach. Takiej informacji nie udało sie utrzymać w tajemnicy. -Zwykle staramy się wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić. Dziś „tak” powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. Gratulacje! – czytamy na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych.

Marta Manowska bawiła się na weselu Bogusi i Krzysztofa

Na ślubie i weselu Krzysztofa i Bogusi z "Rolnik szuka żony" obecna była prowadząca programu, Marta Manowska. Gospodyni rolniczego reality-show pochwaliła się zdjęciami z wesela. Zabawa była przednia!

To jest najlepsze wesele, na jakim byłam????
Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość ????????
Swatka!
Ps. Wracam na parkiet! - napisała Manowska na Instagramie.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CWyjPv3sVDf/[/instagram]

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości w galerii. Krzysztof i Bogusia - jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

"Rolnik szuka żony 8". Krzysztof i Bogusia - historia miłości

Krzysztof i Bogusia niemal od razu zapałali do siebie uczuciem. 55-letni rolnik z Mazur bardzo szybko pożegnał pozostałe kandydatki - Swietłanę i Katarzynę, aby w pełni zaangażować się w znajomość z 52-letnią mieszkanką Białej. Wielkim zaskoczeniem - dla widzów jak i samej Marty Manowskiej - były już same zaręczyny pary w 9. odcinku 8. edycji "Rolnik szuka żony".

Więcej szczegółów ze ślubu i wesela Krzysztofa i Bogusi poznamy w świątecznym odcinku "Rolnika…".

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn