„Rolnik szuka żony 9”. Adrianna jest w ciąży!? Fani programu dostrzegli w finałowym odcinku pewien istotny szczegół! To ją zdradziło ich zdaniem!

Finał 9. edycji „Rolnik szuka żony” był historyczny z wielu powodów - przede wszystkim zaręczyn Michała i Adrianny i niemal rekordowej ilości par! Zdaniem niektórych fanów, to nie koniec niespodzianek, a świeżo upieczeni narzeczeni mają niedługo zostać rodzicami. Skąd takie podejrzenie? Wszystko za sprawą jednego szczegółu, którego dopatrzyli się widzowie!

Multimedia

Rolnik szuka żony 9” FINAŁ

W niedzielę, 27 listopada br. TVP wyemitowało ostatni odcinek 9. edycji „Rolnik szuka żony”, w którym widzowie mieli okazję poznać ostateczne wybory rolników. Bez wątpienia tego wieczoru najwięcej emocji wzbudzili Michał i Adrianna, którzy ogłosili, że są już po zaręczynach. Michał oświadczył się ukochanej z dala od kamer, podczas ich pobytu w Kazimierzu Dolnym.

Po tym, jak zakochani ogłosili swoje zaręczyny w programie, zrobili to również za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

W końcu nadszedł dzień , w którym oficjalnie możemy powiedzieć ,że jesteśmy razem , a dokładniej ,że jesteśmy narzeczeństwem. Chciałabym tylko dodać, że Michał jest moją definicją miłości i szczęścia. I...no co mam wam powiedzieć szaleje za nim! ❤️ To najpiękniejsze przeznaczenie i niesamowite szczęście od losu - napisała Adrianna na Instagramie.

Tego związku nikt się nie spodziewał. Miłość połączyła kandydatkę Mateusza z adoratorem Klaudii!Zobacz więcej

Adrianna i Michał spodziewają się dziecka?

Czyżby świeżo upieczeni narzeczeni niebawem mieli przywitać na świecie swoje pierwsze dziecko? To pytanie zadaje sobie spora grupa telewidzów, którzy podczas finału zauważyli u Adrianny symptomy sugerujące, że ta jest w ciąży! Ich zdaniem miałyby o tym świadczyć zmiany na jej twarzy, sposób, w jaki na jej ciele układała się sukienka, a także to, jak się wzruszała.

Czy Adrianna nie jest w ciąży jakoś tak zmieniona na twarzy i ta sukienka tak się dziwnie układała ?

Pomyślałam o tym jak się wzruszała

To samo zauważyłam...I ten jej moment wzruszenia...

To samo pomyślałam! Minę miała jakby mdłości miała - czytamy w komentarzach na Facebooku „Rolnik Szuka Żony - Kandydaci na grupie”.

Myślicie, że Adrianna faktycznie może być w ciąży?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Monika (gość)

  Adrianna (gość)

  Ale ona brzydka a on jeszcze brzydszy. Typowy chłop panszczyzniany.Ona ma ogrom y nos a on uszy :)

  Pokaż się to pogadamy o twojej urodzie. Napewno będą same komplementy.

  03.12.2022 06:32
 • Ktos (gość)

  Skąd w ludziach tyle jadu . Żyjcie i dajcie żyć innym . Ładni brzydcy co to ma za znaczenie . Ważne żeby umieli ze sobą przetrwać kiedy miną szaleństwa i zauroczenie . Powodzenia

  02.12.2022 14:55
 • Życie (gość)

  Wiadomo facet pogrzmoci, pogrzmoci i rzuci. Ona nie ma nic to się pcha do takiego na gospodarkę.

  02.12.2022 13:52
 • Str (gość)

  Straszne rzeczy Ci ludzie piszą, krytyka za krytyką, brak slow

  01.12.2022 17:00
 • Ola (gość)

  Zawsze we wszystkim, najlepszymi informatorami okazują się...znajomi, znajomych :)

  01.12.2022 13:10
 • Lecz się na nogi hejterze (gość)

  Hejterze, który tak krytykujesz wygląd.... Jedni rodzą się bardziej inni mniej urodziwi, jedni i drudzy mają przechlapane, bo i i jednych i drugich nienawidzą. A ty pokaż swoją twarz? A jak w wypadku będziesz oszpecony? Wstydu nie masz, jak cię matka wychowała? PS Oni nie są brzydcy, normalni młodzi ludzie

  01.12.2022 11:01
 • Adrianna (gość)

  Ale ona brzydka a on jeszcze brzydszy. Typowy chłop panszczyzniany.Ona ma ogrom y nos a on uszy :)

  29.11.2022 19:18
 • Eternity (gość)

  Pożyjemy ,zobaczymy😆

  29.11.2022 13:51
 • Pełna ściema (gość)

  Czy tych dwoje to będą nowi - gerard i jego pirania (iwona chyba?)...ta młoda jest uzależniona od portali internetowych, ten ozór wywala jak tysiące szympansic. Nic z tego nie będzie, ten gość z mordą chłopa panszczyźnianego a ta samica buduje swoje zasięgi by później być 'gwiazdą' od reklamy pasty na hemoroidy.

  28.11.2022 20:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×