„Rolnik szuka żony 9”. Martyna w nowym programie telewizyjnym! Kandydatka Mateusza wybierała suknie ślubną!

Finał programu „Rolnik szuka żony 9” zbliża się wielkimi krokami. To moment, w którym widzowie są zalewani kolejnymi doniesieniami odnośnie do przyszłości bohaterów programu. Nie inaczej jest tym razem. Tymczasem Internauci wypatrzyli, że jedna z uczestniczek „Rolnika”... pojawiła się w innym programie telewizyjnym! Mowa o Martynie, która była jedną z kandydatek Mateusza!

Multimedia

Martyna w nowym programie telewizyjnym! Kandydatka Mateusza wybierała suknie ślubną!

„Rolnik szuka żony 9” to program, który elektryzuje widzów i wywołuje ogromne emocje. Z pewnością dobrze przekonała się o tym Martyna, która była jedną z kandydatek Mateusza.

Dziewczyna, która starała się o względy rolnika, została przez niego odesłana z gospodarstwa do domu, wraz z inną kandydatką, Karoliną. To jeden z najbardziej zagadkowych momentów w tym sezonie; Mateusz Budych rzekomo otrzymał screeny wiadomości dziewczyn z wcześniej odrzuconą kandydatką, Zuzą, gdzie miały krytykować gospodarstwo rolnika oraz wyrażać się niepochlebnie o samym Mateuszu. Co ciekawe, Martyna od początku zapewniała, że nie wie, o co chodzi i była zdziwiona samą sytuacją, a Mateusz później w rozmowie z Martą Manowską niejako potwierdził, że rzeczywiście wiadomości autorstwa Martyny nie widział...

Valentyn okłamywał Klaudię? To koniec ich relacji? Rolniczka wstawiła wymowne zdjęcie!Zobacz więcej

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

„Rolnik szuka żony ” dla Martyny to już praktycznie przeszłość. Internauci jednak wypatrzyli w ostatnich dniach, że była kandydatka Mateusza... pojawiła się w innym programie telewizyjnym! Martyna wystąpiła w programie „Salon sukien ślubnych”, gdzie szukała sukni ślubnej. Spokojnie, nie dla siebie! Martyna towarzyszyła swojej przyjaciółce, Karolinie.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×