"Rolnik szuka żony 9". Michał się już ożenił!? Sensacyjne doniesienia na temat uczestnika najnowszej edycji programu! Kim jest jego wybranka?

Michał jest uczestnikiem najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć program nadal trwa, a widzowie dopiero co poznali wybrane przez niego kandydatki, to według ostatnich sensacyjnych doniesień fanów programu, rolnik miał już nie tylko dokonać wyboru, ale i ożenić się ze swoją wybranką!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 9" - Michał

Michał jest uczestnikiem najnowszej, 9 edycji programu "Rolnik szuka żony". 23-latek pochodzący ze wsi Kalinówka-Basie, szybko zjednał sobie sympatię telewidzów, którzy obecnie mogą oglądać, jak rolnik stara się dokonać wyboru kandydatki na żonę. Po ostateczne selekcji, Michał postanowił zaprosić na swoje gospodarstwo Martę, Sylwię oraz Adriannę.

Tak wygląda najnowsza edycja. Publikujemy mnóstwo zdjęć z gospodarstw rolników i rolniczki Zobacz więcej

Michał się już ożenił!? Sensacyjne doniesienia fanów

Choć obecna edycja "Rolnika" jest raptem na półmetku, to już pojawiają się pierwsze sensacyjne informacje związane z losami jej uczestników. Według najnowszych doniesień fanów programu, Michał miał już nie tylko dokonać wyboru kandydatki, ale także się z nią ożenić! Wybór rolnika miał paść na 19-letnią Martę. W swoich rewelacjach internauci powołują się na jedną z sąsiadek rolnika, która twierdzi, że miał on stanąć na ślubnym kobiercu w październiku br.

A Michał wziął ślub z Martą, jedna pani sąsiadka napisała. (...) Ślub był podobno w październiku - czytamy na facebookowej grupie "Rolnik Szuka Żony - Kandydaci na grupie :)"

Myślicie, że Michał faktycznie mógł się tak szybko ożenić? Biorąc pod uwagę, że zdjęcia do programu były kręcone latem tego roku, rolnik miałby dokonać tego jakże ważnego życiowego wyboru raptem po kilku miesiącach znajomości z przyszłą żoną.

Zobacz galerię

Kamila Boś znalazła nową miłość? Od zakończenia programu w jej życiu zaszły spore zmiany Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Vigku (gość)

  Tu skromność Marty nie ma nic do tego, jeżeli oni nie będą ku sobie to nic z tego nie będzie, obie dziewczyny są fajne i każda bu sobie poradziła, on nie szuka robola do gospodarki tylko dziewczyny i może kiedyś żony, wszystkiego można się nauczyć tylko trzeba chcieć, obrazu Krakowa nie zbudowali

  06.11.2022 22:55
 • nelka (gość)

  co za bzdury ! ten program jeszcze trwa wiec o zenku nie ma mowy / plotki sasiadki sa niewiarygodne /

  02.11.2022 11:08
 • Do Ja (gość)

  Czyli nie oglądasz, nie wiesz o co chodzi, ale się kretyńsko wypowiesz, bo myślisz żeś najmądrzejszy. Typowy polaczek

  02.11.2022 06:33
 • Ja (gość)

  Michał nie JEST uczestnikiem a był To nie program na żywo Poza tym ktoś w ogóle wierzy w prawdziwość uczuć sytuacji? To zwykła ustawka ku uciesze gawiedzi Dla ścisłości Nie obejrzałem ani jednego odcinka Relacje mam co poniedziałek w pracy I co chwila nachalnie w necie mi się wyświetlają informacje...

  01.11.2022 23:29
 • Gratulacje! (gość)

  Marcie dobrze z oczu patrzy - jest najskromniejszą, a przy tym posiada naturalne piękno i doskonale odnajdzie się u Michała na gospodarstwie! Jeżeli ta wiadomość okaże się prawdą to jest to dobra decyzja.

  01.11.2022 20:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×