„Rolnik szuka żony 9”. Prywatne zdjęcia Justyny to dopiero coś! Ukochana Tomasza R. zachwyca nie tylko urodą

Justyna była jedną z uczestniczek 9. edycji „Rolnik szuka żony”. 32-latka z Chorzowa zgłosiła się do programu w nadziei, że uda jej się zdobyć serce Tomasza R. Ostatecznie ta sztuka jej się udała i zakochani teraz snują poważne plany na przyszłość. Co mogło przekonać Tomasza do związania się z Justyną? Jednym z powodów bez wątpienia była jej uroda, którą ślązaczka wręcz emanuje na prywatnych fotografiach!

Multimedia

Justyna z „Rolnik szuka żony 9”

Justyna zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność za sprawą udziału w 9. edycji „Rolnik szuka żony”. 32-latka, która na co dzień mieszka w Chorzowie była jedną z trzech kandydatek, które rywalizowały o względy Tomasza R. na jego gospodarstwie. Justyna zdeklasowała pozostałe konkurentki, gdyż niemal z miejsca stała się faworytką Tomasza i to właśnie ona pozostała na gospodarstwie rolnika. Podczas odcinka finałowego okazało się, że Justyna i Tomasz postanowili być razem i obecnie snują oni wspólne plany na przyszłość.

Ślub Michała i Adrianny lada chwila! Rolnik wyznaje wprost: „Nie ma co czekać ze ślubem”Zobacz więcej

Ukochana Tomasza R. zachwyca nie tylko urodą.

Po zakończeniu emisji 9. edycji „Rolnik szuka żony” Tomasz i Justyna mogli wreszcie przestać kryć się ze swoją relacją i obecnie za pośrednictwem swojego konta na Instagramie chwalą się masą wspólnych zdjęć. Zwłaszcza fotografie, na których znajduje się Justyna, przykuwają uwagę fanów pary. Ślązaczka emanuje na nich nie tylko swoją urodą, ale także zamiłowaniem do aktywności fizycznej.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jaka prywatnie jest Justyna z „Rolnik szuka żony 9”!

Zobacz galerię

Tomasz R. zaskoczył swoich fanów nowym wizerunkiem. Jego najnowsze zdjęcia zrobiły furorę!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×