„Rolnik szuka żony 9”. Tomasz R. zaskoczył swoich fanów nowym wizerunkiem. Najnowsze zdjęcia rolnika i jego wybranki zrobiły furorę w sieci!

Tomasz R. jest jednym ze szczęśliwców 9. edycji „Rolnik szuka żony”, któremu udało się znaleźć miłość. Rolnik spod Mogilna związał się z Justyną, z którą obecnie świetnie mu się układa. Świadczą o tym najnowsze zdjęcia pary, którymi zakochani pochwalili się w mediach społecznościowych. Co ciekawe, fani zauważyli na nich również pewną zmianę w wyglądzie rolnika. Też to widzicie?

Multimedia

„Rolnik szuka żony 9” - Tomasz R. i Justyna

Tomasz R. był jednym z piątki uczestników 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna, który ma za sobą nieudane małżeństwo, zdecydował się zaprosić na swoje gospodarstwo Katarzynę, Klaudię i Justynę. Rolnik postanowił związać się z tą ostatnią, co potwierdziło się w finałowym odcinku programu. Choć relacja Tomasza i Justyny przez praktycznie cały program wyglądała niezwykle obiecująco, to jakiś czas temu w sieci pojawiły się niepokojące doniesienia na ich temat, związane z byłym małżeństwem rolnika.

Zuza zabrała głos w sprawie „afery screenowej”. Chce udowodnić swoją niewinność!Zobacz więcej

Najnowsze zdjęcia Tomka i Justyny zrobił furorę!

Wszystko jednak wskazuje na to, że pomimo niepokojących doniesień na temat relacji pary, obecnie między zakochanymi świetnie się układa. Ostatnio nawet się okazało, że Justyna wraz ze swoim synkiem planuje na stałe przeprowadzić się na gospodarstwo Tomka! Co więcej, para ostatnio stała się wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych gdzie teraz regularnie dodaje wspólne zdjęcia, na których wprost emanują szczęściem. Na jednej z ostatnio dodanych kadrów fani pary zauważyli, że wygląd rolnika nieco się zmienił. Ich zdaniem odmłodniał on na twarzy.

Pan Tomek chyba deczko wymłodniał

Miłość dodaje skrzydeł i odmładza

Piękni młodzi zakochani 😍😍 - czytamy w komentarzach na Instagramie Tomka i Justyny.

Waszym zdaniem Tomasz faktycznie wygląda młodziej?

Zobacz galerię

Związek Tomka i Kasi rozkwita. Rolnik zdobył się na kolejny krok! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Że ten buc jest idiotą nie musi nikomu udowadniać, wystarczy, że pokaże swój pańszczyźniany ryj - i wszystko staje się oczywiste.

    06.12.2022 20:10
  • Magdzia (gość)

    ładnie razem wyglądają:)

    06.12.2022 11:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×