"Rolnik szuka żony". Adam Kraśko walczy o zdrowie! Rolnik zrzucił już 15 kilogramów! Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Rolnicy, którzy wzięli udział w programie, zdobyli olbrzymią popularność. Na własnej skórze przekonał się o tym Adam Kraśko z 1. edycji "Rolnika", która na moment stał się prawdziwym celebrytą! Dzisiaj rolnik walczy o zdrowie i chudnie! Sprawdźcie, jak wygląda!

Multimedia

Adam Kraśko z 1. edycji "Rolnik szuka żony" walczy o zdrowie! Rolnik zrzucił już 15 kilogramów! Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj

"Rolnik szuka żony" to program, którego dzisiaj nikomu przedstawiać nie trzeba. Za nami emisja aż ośmiu sezonów randkowego show TVP dla rolników i zarówno widzowie, jak i uczestnicy programu, wiedzą z czym będą się mierzyć oraz czego się spodziewać. Niestety, tego przywileju nie mieli uczestnicy 1. edycji "Rolnik szuka żony", którzy nawet nie spodziewali się, jak wielka może być ich popularność po emisji show.

Doskonale przekonał się o tym Adam Kraśko, który perfekcyjnie wykorzystał swoje pięć minut po "Rolniku". Wycisnął z tego programu tyle, że niektórzy widzowie... już mieli przesyt charyzmatycznego rolnika w telewizji! Pierwsza edycja programu "Rolnik szuka żony" została wyemitowana w 2014 roku. Jednym z jej bohaterów był Adam Kraśko, który w momencie realizacji programu miał 41 lat. Pochodzący z okolic Hajnówki rolnik przedstawiony był jako wykształcony tokarz, który na co dzień uprawia pszenicę, owies i ziemniaki. Hodował także krowy, świnie i drób. Adam Kraśko w programie poznał Annę Sygnowską, ale finalnie nie zaiskrzyło. Związek szybko się zakończył. Widzowie byli zaskoczeni, że rolnik odrzucił Anię, jednak ta znalazła szczęście po programie. Poznała mężczyznę i urodziła dziecko.

Marta Paszkin pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Jak wspomina narodziny dziecka?Zobacz więcej

W 2015 roku Adam Kraśko wziął udział w kolejnym reality show - "Celebrity Splash!". Wówczas mężczyzna nie ukrywał, że w oko mocno wpadła mu inna uczestniczka show, modelka Ola Ciupa. Mężczyzna dotarł aż do półfinału show! Kolejnym etapem w medialnej karierze Adama Kraśki było... disco polo. Mężczyzna nigdy nie ukrywał swojego zamiłowania do muzyki, ale program "Rolnik szuka żony" otworzył mu drzwi do profesjonalnych nagrań. Nie wszystkie z piosenek stały się przebojami, ale "Oj, Aniu, Aniu" ma ponad 4 miliony wyświetleń na YouTube!

Później Adam Kraśko w mediach pojawiał się sporadycznie. W 2019 roku został sołtysem wsi Pasieczniki Duże, pojawił się w epizodzie w filmie "Zenek", a ostatnio przypomniał o sobie w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony". W styczniu 2022 roku, na kanale Kopalnia sukcesu w serwisie YouTube, opublikowano wywiad z Adamem Kraśką, który przeprowadził Wojciech Goduński, Mężczyzna postanowił opowiedzieć o kulisach realizacji programu "Rolnik szuka żony" i tym, jak producenci poszukiwali uczestników 1. edycji show. Może to być zaskakujące.

Krystyna Kamińska pokazała swoją żonę Agnieszkę! Są w sobie do szaleństwa zakochane!Zobacz więcej

Do kandydatów producenci docierali na kilka sposobów. Poprzez Agencję Restrukturyzacji Rolnictwa, poprzez urzędy gmin, poprzez izby rolne, poprzez agendy poza rządowe, które też współpracowały z rolnictwem. I w ten sposób dotarli też do mnie.

Dzisiaj Adam Kraśko walczy o zdrowie. Rolnik w marcu 2022 roku złamał nogę i uraz okazał się na tyle poważny, że sympatyczny mężczyzna wciąż nie jest w pełni sprawny! Adam Kraśko skrupulatnie w swoich mediach społecznościowych dokumentuje proces swojej rehabilitacji. Ma to też pozytywne skutki uboczne, bowiem w kwietniu tego roku rolnik pochwalił się, że... schudł 15 kilogramów! To robi wrażenie! Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

W NASZEJ GALERII ZOBACZYCIE, JAK ZMIENIAŁ SIĘ ADAM KRAŚKO Z "ROLNIK SZUKA ŻONY"

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Cindy Craig (gość)

    Właśnie zacząłem 3 tygodnie temu i dostałem 2 czeki na łączną kwotę 12 000 $... to najlepsza decyzja, jaką podjęłam od dłuższego czasu! „Dziękuję za danie mi tej niezwykłej możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy z domu.

    przejdź do tej strony, aby uzyskać więcej informacji................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

    28.03.2022 21:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×