"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska opowiedziała o chorobach dzieci. "Dosyć mam już"

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
Ania Bardowska, znana z programu "Rolnika szuka żony", podzieliła się z fanami pewnym szczegółem z życia prywatnego. Chodzi o choroby jej dzieci! Przyznała, że ma już dość...

"Rolnik szuka żony" - Anna i Grzegorz Bardowscy

"Rolnik szuka żony"

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dzięki show TVP zakochali się w sobie, wzięli ślub, a dziś są szczęśliwi i mają dwójkę dzieci - Janka i Liwię.

Teraz Anna Bardowska opowiedziała o problemach, które przechodzi. Zdradziła fanom, że w ostatnim czasie jej dzieci ciągle chorują i szczerze przyznała, że ma już dość.

Dosyć mam już tych chorób. Z Liwcią wybieramy się do lekarza - cytuje słowa Anny "Party".

Żona rolnika twierdzi, że spędza czas albo u lekarza, albo robiąc dzieciom inhalacje.

Wjechał nowy inhalator... Nie wiem ile już przetestowaliśmy, wydaje mi się, że ok. 5 - zdradziła na InstaStories.

[instagram]https://www.instagram.com/p/Cb4ogruD55X/[/instagram]

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn