„Rolnik szuka żony”. Anna Bardowska nie gryzła się w język! Rolniczka zaskoczyła wyznaniem o zarobkach. „Wydaje się, że żyję z pieniędzy Grześka”

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Anna Bardowska, którą widzowie poznali za sprawą 2. edycji programu TVP „Rolnik szuka żony”, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio rolniczka na swoim Instagramie postanowiła szczerze odpowiedzieć na pytanie dotyczące jej zarobków. Jej fani zastanawiali się, jak Ania, która jest bezrobotna, może sobie pozwolić na życie w luksusie, budowę nowoczesnego domu i częste wakacyjne wyjazdy.

„Rolnik szuka żony 9” - Anna Bardowska

„Rolnik szuka żony 9”

Anna Bardowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek rolniczego hitu TVP. Zgłosiła się ona do 2. edycji, pisząc list do Grzegorza Bardowskiego. Między nimi szybko zaiskrzyło i dziś wspólnie wychowują dwójkę pociech w nowym domu, do którego niedawno się wprowadzili.

Anna Bardowska szczerze o zarobkach. Żyje z pieniędzy męża?

Pomimo, iż od przygody Anny Bardowskiej z „Rolnik szuka żony” minął już szmat czasu, to rolniczka wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sieci. Ostatnio Ania Bardowska postanowiła urządzić na swoim Instagramie sesję Q&A, w trakcie której odpowiadała na pytania ciekawskich internautów. Jeden z nich postanowił ją spytać o to, jak rolniczka może pozwolić sobie na życie w luksusie, budowę nowoczesnego domu i częste wyjazdy, skoro nie pracuje na etacie.

Był tutaj jako jeden z pierwszych komentarzy, ale już go nie widzę... ktoś grzmiał: "skąd masz na życie w luksusie, skoro jesteś bezrobotna?" Zablokowałaś go Aniu? Czy sam usunął swój komentarz? - czytamy na Instagramie Anny Bardowskiej.

Rolniczka postanowiła nie zwlekać z odpowiedzią, przyznając, że nie musi korzystać z finansowego wsparcia męża, gdyż świetnie radzi sobie prowadząc własne biznesy oraz zarabiając na działalności w internecie.

Widziałam ten komentarz i faktycznie on chyba zniknął, bo nie mogłam go znaleźć. Tam pod tym komentarzem było bardzo dużo różnych odpowiedzi od ludzi i być może autor sam się wycofał. Ja zresztą blokuje ludzi i też o tym jawnie mówię, ale nie tym razem. Słuchajcie, ja bezrobotna nie jestem. Od 19 r. życia cały czas pracuję. Teraz od kilku lat mam swoją działalność gospodarczą. Mam dwa sklepy, zatrudniam aktualnie trzy osoby, oprócz mnie. Nie jest to dużo, nie mówię tego, żeby się pochwalić, ale jednak każdemu co miesiąc robię wypłatę, dla mnie też coś zostaje. Niektórym się wydaje, że ja żyję tylko i wyłącznie z pieniędzy Grześka i nic nie robię – wyznała Anna Bardowska w relacji na Instagramie.

Co o tym sądzicie?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn