rolnik szuka żony elżbieta

"Rolnik szuka żony". Elżbieta znalazła w końcu miłość? Internauci dostrzegli na jej zdjęciu tajemniczego mężczyznę!

Elżbiecie z "Rolnik szuka żony" podczas trwania programu nie udało się znaleźć prawdziwej miłości. Za to znalazła spore grono fanów, którzy nieustannie jej kibicują w poszukiwaniach tego jedynego. Rolniczka udostępniła niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pojawia się sylwetka tajemniczego mężczyzny. Czyżby to był nowy ukochany Elżbiety?

09.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta Czabator ma piękną córkę! Wyglądają zniewalająco!

Jeżeli oglądaliście program "Rolnik szuka żony 8", to doskonale wiecie, kim jest Elżbieta Czabator. Takiej rolniczki ten program jeszcze nie widział! Poczynania pewnej siebie 56-latki były szeroko komentowane przez widzów. Co ciekawe, życie Elżbiety jest mocno komentowane również po programie! Gdy tylko pokazała swoją piękną córkę, to pod zdjęciem zaroiło się od komentarzy!

07.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Tak mieszka Elżbieta Czabator! Zobacz zdjęcia jej posiadłości w Końskich. Cena zwala z nóg!

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" Elżbieta Czabator spod Końskich ma ogromną posiadłość. Rolniczka zdecydowała się wystawić na sprzedaż dom, w nagrywano materiał do 8. edycji "Rolnik szuka żony". Okazała posiadłość obejmuje dwa domy, budynek gospodarczy, staw i domek letniskowy. Jak Elżbieta wyceniła swój majątek? Poznajcie szczegóły oferty. Zobacz dom Elżbiety z "Rolnik szuka żony 8" w galerii.

18.02.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×