„Rolnik szuka żony”. Kamila Boś jest w ciąży? Sensacyjne doniesienia na temat gwiazdy 8. edycji programu! Rolniczka postanowiła wyznać prawdę

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Ostatnio media obiegły sensacyjne doniesienia o rzekomej ciąży Kamili Boś z 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Zarzewiem plotek na temat stanu błogosławionego rolniczki miała być jedna z jej ostatnich relacji na Instagramie, którą zdaniem jednego z portali można było odebrać w różny sposób.

„Rolnik szuka żony” - Kamila Boś

„Rolnik szuka żony”

Kamila Boś, przez wielu nazywana „królową pieczarek” była jedną z gwiazd 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Choć piękna rolniczka otrzymała rekordową liczbę listów od kandydatów starających się o jej względy, to niestety zakończyła show jako singielka. Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się plotki na temat tego, że Kamila miałaby się związać z innym uczestnikiem 8. edycji „Rolnika” – Stanisławem Pytlarzem. Do tej pory główni zainteresowani w żaden sposób nie odnieśli się do tych doniesień.

Kamila Boś jest w ciąży?

Ostatnio Kamila Boś opublikowała na swoim InstaStories relację, w której wyjaśnia obserwującym ją fanom dlaczego nie może polecić sukienki, w której pojawiła się na jednym z ostatnich filmików.

Po weekendzie dostaję dużo pytań, skąd moja sukienka. Pierwszy raz Wam jej nie polecę, nie oznaczę, bo sukienka mi się ciągle wznosiła, była niewygodna, nawet nie mam żadnego zdjęcia, bo to była dla mnie ciężka sobota pod względem zdrowotnym. A dzisiaj jestem w bardzo fajnym miejscu, robię coś dla siebie, ale co to jest, pokażę Wam dopiero za miesiąc – wyznała rolniczka na swoim Instagramie.

Jak zauważyły serwisy Party.pl oraz Fakt, słowa rolniczki mogły u części jej fanów sugerować, że ta miałaby się znajdować w ciąży. Niektórzy z nich mieli pytać Kamilę Boś o to, czy ostatnia aktywność rolniczki mogła mieć związek z jakimś kolejnym telewizyjnym przedsięwzięciem. Ta jednoznacznie przyznała, że chodzi o jej osobiste sprawy.

Strzelacie mi z różnymi programami, ale nie - nie biorę udziału w żadnym programie. Tak jak powiedziałam wcześniej: robię to dla siebie, bo faktycznie zaczęłam rok, tak jakby niby stara ja, ale... - tu niestety relacja na InstaStories się urywa i nie wiadomo dokładnie, co jeszcze rolniczka chciała przekazać.

Rolniczka dementuje plotki

Okazuje się, że do Kamili dotarły plotki na temat jej rzekomej ciąży. Rolniczka za pośrednictwem swojego InstaStories postanowiła je w dosadny sposób zdementować.

Jeden z portali plotkarskich postanowił bardzo nadinterpretować moje wczorajsze słowa tylko po to by zyskać waszą uwagę i przede wszystkim klikalność. Nie dajcie się nabrać na ich bzdurne tytuły. Zrobiło się duże zamieszanie ale widać każdy inaczej interpretuje dbanie o siebie. Dla mnie dbanie o siebie to by czuć się dobrze zewnętrznie i wewnętrznie i nie ma w tym żadnych podtekstów - czytamy w ostatnim oświadczeniu Kamili Boś.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn