rolnik szuka żony kandydatki

„Rolnik szuka żony 9”. Historia ich miłości to materiał na film! Tak poznali się Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki

Gdy Marta Manowska w finale programu „Rolnik szuka żony 9” ogłosiła, że powstały cztery oficjalne pary, wszyscy widzowie byli w szoku. Nie wiedzieli wtedy, że tak naprawdę po programie narodziła się jeszcze jedna para! Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki, bo o nich mowa, dzisiaj cieszą się miłością, a ich historia to materiał na film!

29.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki cieszą się miłością! Zakochani na pierwszym wspólnym zdjęciu

Program „Rolnik szuka żony 9” za nami, chociaż wciąż nie milkną jego echa. W finale show dowiedzieliśmy się, że powstały cztery pary, jednak prawdą jest to, że po programie narodziła się jeszcze jedna para - uczucie eksplodowało między kandydatką Mateusza, Zuzanną, a kandydatem Klaudii, Konradem. Teraz zakochani pochwalili się pierwszą wspólną fotografią!

14.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych znalazł się w trudnej sytuacji. Kandydatki miały rację co do jego gospodarstwa? „Niestety nie jest tak pięknie”

Wiele wskazuje na to, że Mateusz Budych nie znajdzie miłości w programie „Rolnik szuka żony”. Swego czasu rolnik pożegnał się z kandydatkami m.in. dlatego, że te miały wygłaszać krytyczne komentarze na temat jego gospodarstwa. Czyżby jednak odesłane do domu dziewczyny miały trochę racji? W najnowszym wywiadzie Mateusz postanowił opowiedzieć, jak obecnie wygląda sytuacja na jego gospodarstwie. „Niestety nie jest tak pięknie” - przyznaje.

25.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Martyna w nowym programie telewizyjnym! Kandydatka Mateusza wybierała suknie ślubną!

Finał programu „Rolnik szuka żony 9” zbliża się wielkimi krokami. To moment, w którym widzowie są zalewani kolejnymi doniesieniami odnośnie do przyszłości bohaterów programu. Nie inaczej jest tym razem. Tymczasem Internauci wypatrzyli, że jedna z uczestniczek „Rolnika”... pojawiła się w innym programie telewizyjnym! Mowa o Martynie, która była jedną z kandydatek Mateusza!

22.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych jednak znalazł miłość w programie? Rolnik postanowił dać szanse kolejnej kandydatce!

W trakcie obecnie trwającej edycji programu „Rolnik szuka żony” Mateusz zdążył się już pożegnać ze wszystkimi kandydatkami, a jego rozstanie z dwoma ostatnimi dziewczynami odbyło się w cieniu skandalu. Czy młody rolnik nadal ma szansę na znalezienie miłości? Okazuje się, że w kolejnym odcinku programu postanowi on dać szanse kolejnej kandydatce!

17.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych staje murem za Martą Manowską! Chodzi o pamiętną rozmowę z ostatniego odcinka

W ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony” rozmowa Mateusza z Martą Manowską na temat odrzuconych przez niego kandydatek wywołała istną burzę wśród fanów programu. W najnowszym wywiadzie młody rolnik postanowił skomentować zachowanie prowadzącej show, która zdaniem wielu telewidzów miała bardziej prowadzić „przesłuchanie", aniżeli dialog z Mateuszem.

15.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9". Mateusz był wyzywany przez jedną z kandydatek. Marta Manowska krytykowana za sposób rozmowy z rolnikiem!

Za nami 10. odcinek programu „Rolnik szuka żony 9", który rzucił nowe światło na relację Mateusza z jego kandydatkami. Okazało się, że dziewczyny nie tylko nie były szczere z młodym rolnikiem, ale także niepochlebnie się wyrażały na jego temat! Od widzów „dostało się" także Marcie Manowskiej za sposób rozmowy z Mateuszem.

14.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych jednak znalazł miłość? Ostatnie zdjęcie rolnika daje wiele do myślenia!

Mateusz Budych jest uczestnikiem najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Choć emisja programu wciąż trwa, to wiele się mówi o tym, jakoby młodemu rolnikowi nie udało się znaleźć w nim miłości. Jednak ostatnie zdjęcie, jakie Mateusz opublikował na swoim Instagramie sugeruje, że być może w jego życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. Jaka jest prawda?

09.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Prawda o ślubie Michała wyszła na jaw? Sensacyjne doniesienia na temat rolnika i jego wybranki! „Rzeczywiście planowali urządzić mu szybki ślub”

Michał jest uczestnikiem najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Ostatnio w sieci zawrzało od plotek na temat rzekomego ślubu rolnika z jedną z kandydatek. Okazuje się, że najnowsze doniesienia na temat Michała rozwiewają wszelkie kwestie związane z jego ślubnymi planami.

09.11.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×