"Rolnik szuka żony". Łukasz Siebers z 3. edycji zdradził, jakiej kobiety szuka! Jakie cechy powinna mieć partnerka idealna?

Łukasz Siebers to uczestnik z 3. edycji programu Marty Manowskiej, "Rolnik szuka żony". Był ostatnio gościem w programie TVP "Pytanie na śniadanie". Rolnik zdradził, jakich cechy powinna mieć kobieta idealna i przyznał, czego oczekuje od potencjalnej partnerki.

Multimedia

"Rolnik szuka żony 3" Łukasz Siebers - jakie cechy łączy kobieta idealna?

Łukasz Siebers dał się poznać za sprawą "Rolnik szuka żony". Zgłosił się do 3. edycji programu Marty Manowskiej z nadzieją na znalezienie miłości. Niestety - jego relacja z poznaną Patrycją nie przetrwała próby czasu. Rolnik nie zraził się jednak i nadal wierzy, że wreszcie spotka kobietę, z którą połączy go miłość. Opowiedział o tym w "Pytanie na śniadanie".

Zamiast miłości chcą tylko sławy? Ekspertka o kulisach castingówZobacz więcej

Łukasz Siebers - jakie cechy łączy kobieta idealna?

W odcinku próbowano rozstrzygnąć, czy kobiety pochodzące ze wsi są lepszymi żonami niż kobiety z miasta. Siebers zastrzegł, że nie chciałby generalizować, ale przyznał, że jego zdaniem różnice są dość spore. - Dziewczyny przebywają na co dzień z rodzicami, widzą naocznie to, jak oni ciężko pracują, żeby zarobić pieniądze. A w miastach rodzice idą do pracy, wracają, a na konto przypływa przelew - cytuje jego słowa z programu serwis Plotek.pl.

Rolnik w nawiązaniu do tematu programu, zdradził również jaką kobietę chciałby poznać.

Dla mnie idealna kobieta to taka, która wychowała się na wsi, ale, kolokwialnie mówiąc, liznęła też miasta. Potrafi się odnaleźć w jednym i w drugim miejscu. (...) Zależy, kto i czego od związku oczekuje. Niektórzy wolą mieć taką kobietę, która będzie w domu, zajmowała się dziećmi i przygotowywała obiad. Ja idę w tym kierunku, żeby jednak kobieta sama też się rozwijała, niekoniecznie zajmując się tylko tym ogniskiem domowym - cytuje jego słowa portal.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Jak kiedyś wyglądał Robert Więckiewicz? Przez lata zmienił się nie do poznaniaZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×