"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin boi się o dziecko Rihanny! "Czy tylko ja, patrząc na tę stylizację, mam wrażenie, że maluszek się przeziębi?"

Dominika Lubaszka
Dominika Lubaszka
Marta Paszkin już niedługo po raz kolejny zostanie mamą. Ona i jej ukochany Paweł Bodzianny spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Bohaterka programu "Rolnik szuka żony" postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami dotyczącymi Rihanny, która również jest w ciąży. Marta miała wrażenie, że dziecko piosenkarki może zmarznąć.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestnikom udało się stworzyć prawdziwą relację w normalnym życiu. Ostatnio są oni wciąż wspominani w mediach. Wszystko za sprawą ślubu, na który ich fani od dawna czekali. Co więcej, zakochani spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka.

Marta Paszkin boi się o dziecko Rihanny?

Niedawno Marta Paszkin podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie pewnym przemyśleniem. Żona Pawła udostępniła na swojej relacji zdjęcie amerykańskiej piosenkarki Rihanny, która również jest w zaawansowanej ciąży. Gwiazda muzyki pop lubi zaskakiwać swoimi kreacjami. Szczególnie teraz, kiedy jej brzuch się zaokrąglił, celebrytka bardzo podkreśla go w odważnych stylizacjach. Nie wszyscy są przekonani do kreacji, które sporo odsłaniają. To właśnie jedna z nich przykuła uwagę Marty. Uczestniczka "Rolnika" chyba też nie należy do wielbicieli stylu Rihanny.

Uwagę Marty przykuł brzuch piosenkarki. To dlatego zdecydowała się podzielić swoją refleksją. Z jednej strony był to jedynie żart, a z drugiej – być może troska o Rihannę i jej maluszka. Co napisała Marta?

Czy tylko ja, patrząc na tę stylizację, mam wrażenie, że maluszek się przeziębi? - tak brzmiało pytanie, które pojawiło się na relacji Marty Paszkin.

Co więcej, ukochana Bodziannego dała internautom możliwość udzielenia odpowiedzi "Tak, wygląda jakby miał się przeziębić" lub "Nie, nie jest to możliwe".

Myślicie, że Marta rzeczywiście martwi się o dziecko piosenkarki, czy może tylko dzieli się żartobliwą uwagą?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

Uwaga na Instagram - nowe oszustwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn