"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny szykują drugi ślub! Zdradzili, gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w marcu br. wzięli ślub cywilny we Wrocławiu. Uroczystość była skromna, a obecni byli najbliżsi pary, która poznała się w programie Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony". Już wtedy jednak zapowiadali, że planują drugą, znacznie większą ceremonię niż poprzednio. Marta Paszkin zdradziła, gdzie się odbędzie!

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny szykują drugi ślub! Zdradzili, gdzie odbędzie się ceremonia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to para, która poznała się za sprawą programu "Rolnik szuka żony", którego gospodynią jest Marta Manowska. Zakochali się w sobie niemalże od pierwszego wejrzenia!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny niedługo później ogłosili, że spodziewają się dziecka. Bodzianny w rozmowie z "Faktem" jeszcze przed narodzinami zapowiadał, że bardzo chcą zostać małżonkami jeszcze przed powitaniem na świecie synka Adasia. Zakochani 12 marca br. wzięli ślub cywilny we Wrocławiu. Ceremonia była bardzo skromna - tego dnia towarzyszyli im rodzice i rodzeństwo. Paszkin i Bodzianny zapowiadali od samego początku, że planują dwa śluby - jeden skromny, a drugi ze znacznie większym rozmachem. Ślub ma się odbyć w czerwcu 2023 r., podaje "Fakt".

Jak zapowiadali, tak też będzie. Marta Paszkin zdradziła właśnie, gdzie urządzą drugą ceremonię. Wybór padł na piękny pałac w Brunowie.

Ostatnio, jak stałam w tym miejscu, to Adaś był jeszcze w brzuchu🤰🏼 Tu się poznaliśmy z @pawelfarmer i tu będzie nasz 2. ślub 👰🏼‍♀️🤵🏼

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×