"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wybrali imię, ale go nie zdradzili. I tak je znamy!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to najpopularniejsza para z programu "Rolnik szuka żony". Zakochani chętnie dzielą się z fanami życiem prywatnym w mediach społecznościowych, a lada chwila powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Po zdradzeniu płci dziecka Paszkin i Bodzianny uchylili rąbka tajemnicy na temat imienia, jakie wybrali.

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zdradzili, jakie imię dla dziecka wybrali

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to obecnie najpopularniejsza para z programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy 7. edycji ujęli widzów naturalnością i sympatyczną naturą, a przede wszystkim - szczerością uczucia, które się między nimi narodziło.

Robert Bodzianny wodzi internautów za nos. "Pomylił" Martę Paszkin z Martą ManowskąZobacz więcej

Imienia nie zdradzili, ale dali podpowiedź

Obecnie Paszkin i Bodzianny mają naprawdę sporo zajęć. Po rajskich wakacjach, na których ładowali baterie przed wielkimi wydarzeniami i w trakcie których potwierdzili domysły fanów o ciąży, nadszedł czas na powrót i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Zakochani bowiem nie tylko szykują się na powitanie na świecie pierwszego wspólnego dziecka, ale także na skromną uroczystość dla rodziny. Para zdecydowała się bowiem pobrać względnie szybko - 12 marca 2022 r., dzień po 35. urodzinach Marty, ale wystawne wesele dla całej rodziny planują dopiero w przyszłym roku, po narodzinach dziecka.

Po potwierdzeniu ciąży nadszedł czas na najważniejsza dla fanów pary kwestie: jakiej płci będzie dziecko Marty i Pawła oraz jakie imię wybrali.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zdradzili płeć dziecka!Zobacz więcej

Okazuje się, że wybrane imię ma nawiązywać do programu, który połączył Martę i Pawła.

Imię [- przyp. red.] zachowamy w tajemnicy. Powiem tylko, że zdecydowaliśmy się na krótkie, międzynarodowe. Bardzo dobrze nam się kojarzy, bo reżyser, który prowadził nas przez "Rolnika", nosił takie samo imię i to poniekąd na jego cześć - cytuje wypowiedź Bodziannego serwis Plotek.pl.

Z takimi podpowiedziami nietrudno się domyśleć, na jakie imię zdecydowali się przyszli rodzice. Jak wskazuje serwis, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny jako uczestnicy 7. edycji programu mieli do czynienia z trzema reżyserami, którzy pracowali przy odcinkach: Grzegorzem, Maciejem, Konradem i Adamem. Mając na uwadze, że Paweł zaznaczył, że imię ma być "krótkie" i "międzynarodowe", to takowe kryteria spełnia tylko jedno: Adam.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×