"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zdradzili datę ślubu! To już niedługo! Będą mieli dwie uroczystości

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokazali w "Pytaniu na śniadanie" swoje nowe lokum i opowiedzieli o ślubie. Zdradzili datę... pierwszej uroczystości, bo już planują drugą! Dlaczego? Sprawdź!

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" zdradzili datę ślubu!

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin byli uczestnikami 7. edycji programu "Rolnik szuka żony", gdzie zakochali się i są razem do dziś. Zamieszkali razem i mają poważne plany - ślub i powiększenie rodziny!

Marta Paszkin jest w ciąży? Fani twierdzą, że na zdjęciach widać brzuszek!Zobacz więcej

Teraz para urządziła nowe mieszkanie i zaprosiła do niego ekipę programu "Pytanie na śniadanie". Nie zabrakło pytań o ślub, który, jak się okazuje, już niedługo! - Ślub odbędzie się w marcu tego roku - zdradził rolnik. Para dodała, że... uroczystości będą dwie! Kolejna, bardziej huczna, uroczystość odbędzie się w 2023 roku. Mają ku temu ważny powód.

To jest mały ślub, taki dla rodziny na razie. Taki duży chcemy w 2023 roku. (...) Stwierdziliśmy, że najpierw weźmiemy ślub, żeby nie było niespodzianki podczas ślubu, na przykład z dużym brzuchem - przyznali.

Elżbieta zdradziła, dlaczego nie pojawiła się na ślubie Bogusi i Krzysztofa!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×