"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i znaki zodiaku. To jej konik! "Sprawdziłam datę urodzenia Pawła zanim do niego napisałam"

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Marta Paszkin i Paweł Bodziannyfot. materiały prasowe TVP, AKPA.
Marta Paszkin i Paweł Bodziannyfot. materiały prasowe TVP, AKPA.
Marta Paszkin dała się poznać widzom za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Kandydatka do serca Pawła Bodziannego ujęła nie tylko rolnika, ale również widzów. Dziś zakochani szykują się do ślubu, ładując baterie w gorącym klimacie. Korzystając z wolnego, Marta zdradziła fanom, na jakim punkcie "ma świra".

Marta Paszkin ma bzika na punkcie znaków zodiaku

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" niejeden rolnik znalazł miłość swojego życia. Tak było w przypadku Marty Paszkin i Pawła Bodziannego, bohaterów 7. edycji hitu Telewizji Polskiej. Kandydatka do serca rolnika prędko je zdobyła, wraz z sympatią widzów i sporą popularnością.

Pasja Marty

Zakochani chętnie dzielą się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Marta i Paweł obecnie ładują baterie na rajskich plażach. Para wyruszyła w podróż przedślubną, której etapy starannie relacjonują w sieci. Dzięki temu fani wiedzą, że Marta trafiła do raju z sukniami ślubnymi w Dubaju i wraz z przyszłym mężem rozgląda się za idealnymi obrączkami.

Jednak buszowanie po drogich butikach i sklepach z dodatkami ślubnymi nie jest tym, na punkcie czego Marta "ma świra", jak sama to określiła. Uwielbiająca czytać przyszła żona rolnika podzieliła się pozycją literacką, która przykuła jej uwagę.

Zafascynowało mnie, że dotyczy tematu, na którego punkcie mam świra (znaki zodiaku i ich typologia) i co ciekawe i zaskakujące jest… poradnikiem! - napisała Marta na swoim profilu.

Gwiazda 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" przyznała także, że zanim napisała do Pawła, sprawdziła, czy zodiakalnie do siebie pasują. - Sprawdziłam datę urodzenia Pawła na FB (Facebooku - przyp. red.) zanim do niego napisałam - wyznała swoim fanom.

Wiedzieliście o pasji Marty?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn