"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin opowiedziała o tym, jak będzie wyglądać jej poród. Obawia się, że Paweł może nie dać rady

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokochali się w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno zakochani wzięli ślub, a także ogłosili, że spodziewają się dziecka. Poród ich wspólnej pociechy zbliża się wielkimi krokami, dlatego Marta postanowiła opowiedzieć o tym, ja chcę zaplanować swój poród. Oczywiście uwzględniła w swoich planach męża, jednak obawia się, że Paweł może nie sprostać jej wymaganiom. O co chodzi?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny - historia miłości uczestników programu "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zyskali popularność za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Jedni z ulubionych uczestników 7. edycji natychmiast przypadli do sobie do gustu, a także widzom, którzy do dziś śledzą losy zakochanej pary. Niedawno Marta i Paweł się pobrali, a także ogłosili, że spodziewają się dziecka. Pod koniec czerwca tego roku na świat ma przyjść ich synek. Z tej okazji Marta i Paweł urządzili nawet specjalną ciążową sesję zdjęciową.

Marta Paszkin opowiedziała o tym, jak będzie wyglądać jej poród. Obawia się, że Paweł może nie dać rady

W związku ze zbliżającym się porodem dziecka uczestników "Rolnik szuka żony 7", Marta Paszkin postanowiła urządzić na swoim Instagramie serię Q&A, na której postanowiła odpowiedzieć na pytania zadane przez fanów. Rzecz jasna głównym tematem dociekań internautów był zbliżający się poród kobiety.

Najczęściej pojawiające się pytanie w Q&A było o to, jak się czuję przed porodem. Ja raczej dobrze... gorzej z Pawłem - napisała Marta Paszkin - wyznała na swoim Instagramie Marta Paszkin.

Kobieta wyznała również, że stara się już zaplanować narodziny swojego dziecka. Żona Pawła Bodziannego wyznała, że marzy jej się poród rodzinny i chciałaby, żeby małżonek był przy niej w tej wyjątkowej chwili obecny. Ma jednak pewne obawy odnośnie tego, czy mężczyzna sprosta zadaniu.

Mam nadzieję, że nie wymięknie - napisała Marta Paszkin.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn