"Rolnik szuka żony". Oto rolniczki, które szukały miłości w programie! Której z nich udało się znaleźć drugą połówkę?

"Rolnik szuka żony" to obok "Sanatorium miłości" najbardziej przebojowy program TVP. Widzowie już zacierają ręce na 9. edycję show, w którym osoby mieszkające na wsi poszukują swoich drugich połówek. Uczestnikami programu nie są jednak tylko mężczyźni, ale także i kobiety. To właśnie one sprawiają, że o tym programie jest głośno! Zobaczcie, które panie wzięły udział w "Rolnik szuka żony"! Którym się udało znaleźć drugą połówkę?

Multimedia

Kobiety w "Rolnik szuka żony"

Widzowie pokochali program TVP "Rolnik szuka żony". Prowadzona przez Martę Manowską produkcja cieszy się wyjątkową oglądalnością. Losy rolników śledzą średnio grubo ponad 3 miliony widzów! Aktualnie na antenie telewizyjnej Jedynki emitowana jest 9. edycja rolniczego show o miłości. Uczestnicy programu właśnie po to się do niego zgłaszają - pragną znaleźć swoją drugą połówkę!

W 2015 roku, w czasie gdy ruszała 2. edycja "Rolnika" widzów zaskoczyła wiadomość, że wśród jego uczestników znajdzie się kobieta. Anna miała wówczas 36 lat i prowadziła samotnie gospodarstwo odziedziczone po rodzicach. Na 20 hektarach uprawiała zboża i hodowała zwierzęta pierzaste. Ponadto należało do niej kilka hektarów stawów, w których hodowała ryby. Produkcja przedstawiła ją jako silną i niezależną kobietę, która nie boi się żadnych wyzwań i spełnia się zawodowo. Jedyne czego jej brakowało, to miłość, którą chciała znaleźć w show.

W każdej kolejnej edycji wśród uczestników pojawiały się kobiety. W obecnej odsłonie aż możemy śledzić losy aż dwóch pań.

Uczestniczki "Rolnik szuka żony" łamią stereotypy i pokazują, że bycie rolniczką jest dla nich powodem do dumy. Panie niejednokrotnie wykonują ciężką fizyczną pracę, zmagają się z żywiołami, a ponadto są ekonomistkami, które dbają o finanse swojego gospodarstwa. Ich praca w żaden sposób nie odstaje od tej wykonywanej przez mężczyzn. Hodują zwierzęta, uprawiają rolę, prowadzą domy. Rolniczki zasługują na uznanie, bo pomimo ogromnego trudu, dbają o siebie i chętnie eksponują swoją urodę.

Te kobiety szukały miłości z programie. Są dzisiaj szczęśliwie zakochane? Przypomnij sobie uczestniczki rolniczego show i zobacz, co słychać u nich dzisiaj.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Pieczara najohydniejsza uczestniczka tego żałosnego programu. Bardzo brzydka osoba o jeszcze bardziej brzydkim wnętrzu.

    08.10.2022 15:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×