"Rolnik szuka żony". Powiedział: "włosy pachną ci krówkami" i się zaczęło! Małgorzata Borysewicz świętuje 4. rocznicę ślubu

Małgorzata Borysewicz poznała męża w programie "Rolnik szuka żony". Rolniczka i jej ukochany Paweł doczekali się dwójki dzieci. Nie wszyscy wiedzą, ale Małgorzata i Paweł świętowali niedawno 4. rocznicę ślubu.

Multimedia

Powiedział: "włosy pachną ci krówkami" i się zaczęło! Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony 4" świętuje 4. rocznicę ślubu

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. W czwartej edycji męża znalazła Małgorzata, która prowadzi na Podlasiu gospodarstwo mleczarskie. Serce pięknej rolniczki skradł Paweł Borysewicz. Teraz są małżeństwem i są szczęśliwymi rodzicami Ryszarda i Blanki.

Ślub Małgorzaty i Pawła odbył się w 2018 roku. Para świętowała niedawno 4. rocznicę ślubu.

A męża wybrałam sobie sama 😁 albo przynajmniej tak mi się wydaje😁, że to nie on mnie usidlił😜 4 lata! ❤️ napisała ostatnio na Instagramie rolniczka.

Pod najnowszym postem Małgosi zaroiło się od komentarzy. Okazuje się, że fani programu ciepło wspominają edycję, w której wystąpiła piękna rolniczka:

Pamiętam Waszą edycję! Kibicowaliśmy Wam od pierwszego spotkania a tekst Pawła - ,,włosy pachną Ci krówkami", do dzisiaj wspominamy

Jak dobrze Gosiu że odważyłaś się zgłosić do programu. Jak dobrze że Paweł wysłał TEN list. Oglądając Was czuło się to zakochanie🔥❤ Gratulacje!

Pamiętam ten ogień w waszych oczach na ekranie - czytamy w komentarzach.

Miłość aż kipi. Te pary kochają się nad życie i doczekały się dzieci!Zobacz więcej

Co dziś słychać u Małgosi z 4. edycji "Rolnik szuka żony"?

Małgorzata Borysewicz jest dziś wziętą influencerką. Jej konto w mdiach społecznościowych obserwuje ponad 180 tysięcy osób. Rolniczka na Instagramie dzieli się swoją codziennością - pokazuje dom, rodzinę i sielskie życie na wsi.

Zobaczcie w galerii, jak dziś żyje Małgosia z "Rolnik szuka żony 4".

Zobacz galerię

Bawił całe pokolenia Polaków, choć sam żył w cieniu tragedii. Tak przez lata rozśmieszał milionyZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×