"Rolnik szuka żony". Tak wyglądają gospodarstwa nowych uczestników programu! Jak wypadają na tle rolników z poprzednich edycji?

Program Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony" cieszy się sporą popularnością i doczekał już 9. edycji. Podczas tzw. zerowego odcinka widzowie mieli szansę wraz z prowadzącą zajrzeć do domów i gospodarstw występujących w najnowszej edycji hitu TVP. Zobacz, jak mieszkają bohaterowie programu "Rolnik szuka żony 9" - tak wyglądają domy i gospodarstwa nowych rolników!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 9" - jak mieszkają rolnicy

Za nami tzw. zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy wszystkich uczestników, którzy zgłosili się do najnowszej edycji randkowego show prowadzonego przez Martę Manowską. Na jedną z uczestniczek posypała się nawet lawina krytyki, a to wszystko ze względu na skojarzenia widzów z bohaterką poprzedniej edycji.

Jasne wnętrza, dużo światła, szklany sufit i designerskie dodatki. Tak mieszka dziennikarz i jego rodzina Zobacz więcej

Jak mieszkają uczestnicy 9. edycji "Rolnik szuka żony"

Podczas emisji odcinka zerowego poznaliśmy jednak nie tylko rolników i ich rodziny oraz marzenia i nadzieje, jakie zdradzili w rozmowie z Martą Manowską. Widzowie mieli okazję również zobaczyć, jak rolnicy mieszkają!

Zobacz w galerii, jak wyglądają domy i gospodarstwa rolników z "Rolnik szuka żony 9"

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×