"Rolnik szuka żony". Teresa jest w ciąży? Internauci nie dawali jej spokoju pytaniami. Odpowiedziała!

Teresa z 8. edycji "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Internauci nie dawali jej spokoju, dlatego sympatyczna mieszkanka Podkarpacia, którą odrzucił Stanisław Pytlarz, zabrała głos i skomentowała pojawiające się plotki. Jaka jest prawda?

Multimedia

Teresa była jedną z kandydatek Stanisława Pytlarza z 8. edycji "Rolnik szuka żony". Wybredny farmer odrzucił jednak wszystkie kandydatki, ale radosna i bardzo dojrzała dziewczyna zaskarbiła sobie sympatię widzów, którzy obserwują teraz jej poczynania w sieci.

Wydzwaniają do niego mężatki, wysyłają mu swoje zdjęcia!Zobacz więcej

Po zakończeniu "Rolnik szuka żony 8" zaczęto plotkować o jej romansie z Adamem Dzieżycem, który w tej samej edycji rolniczego show, walczył o serce Kamili Boś. Zainteresowani nadal nie skomentowali tej informacji. Teresa odpowiedziała jednak na pytania dotyczące jej... ciąży, które pojawiły się po tym, jak sympatyczna mieszkanka Podkarpacia opowiadała o swoich żywieniowych zachciankach.

Nie, nie jestem (w ciąży -przyp. red.) - zdementowała plotki na InstaStories Teresa.

Teresa w programie "Rolnik szuka żony" często podkreślała, jak ważną rolę w jej życiu odgrywa Bóg. Opisała siebie jako osobę spokojną i opanowaną. -Najważniejsze, żeby się lubić i kiedy pierwsze emocje opadną, nadal widzieć w sobie osobę, z którą chce się spędzać każdą chwilę - uważa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×