rolnik szuka żony uczestnicy

Elżbieta Czabator z „Rolnik szuka żony” zrezygnowała ze sprzedaży domu. Ma nowy pomysł na okazałą posiadłość w Końskich

Elżbieta Czabator spod Końskich wystąpiła w 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kobieta jakiś czas temu wystawiła swój dom na sprzedaż. Na nowych zdjęciach widzimy jednak, że Elżbieta nadal mieszka w domu, który pokazała w programie TVP. Okazuje się, że Ela wycofała się ze sprzedaży i ma nowy pomysł na biznes! Zobacz, jak prezentuje się okazała posiadłość Elżbiety z „Rolnik szuka żony 8”.

28.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Valentyn jednak nie przeprowadził się do Klaudii? Jego ostatnie zdjęcie wywołało wśród fanów lawinę pytań

Klaudia i Valentyn są jedną z par, które połączyło uczucie na planie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony”. Co zmieniło się u zakochanych od czasu zakończenia ich przygody z programem? Ukochany rolniczki miał się już do niej przeprowadzić. Czy jednak aby na pewno? Jego ostatnie zdjęcie na Instagramie wywołało wśród fanów lawinę pytań.

21.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Adriannie nie chce pracować się na gospodarstwie Michała? Narzeczona rolnika odpowiada

Michał i Adrianna to ulubieńcy widzów programu „Rolnik szuka żony 9”. Cała Polska obserwowała narodziny tej pięknej miłości, a do tego na antenie TV dowiedzieliśmy się, że Michał i Ada się zaręczyli. Teraz jednak media obiegły informacje, iż... Adrianna nie chciała pracować na gospodarstwie Michała! Narzeczona rolnika nie zostawiła tego bez komentarza.

20.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych liczył na związek z Agnieszką. Wiadomo już, jak rozwinęła się jego relacja z dziewczyną! Jego serce jest już zajęte?

Mateusz Budych był jednym z uczestników, który próbował znaleźć miłość na planie 9. edycji „Rolnik szuka żony”. Choć początkowo odrzucił on wszystkie kandydatki, to później postanowił dać jeszcze szanse Agnieszce, która z początku nie mogła przybyć na jego gospodarstwo. Jak dziś wygląda ich relacja?

19.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”. Jak będzie wyglądał ślub Asi Wielgosz i Kamila Osypowicza? Ukochana rolnika zdradziła szczegóły ceremonii. Wiadomo, kto zostanie jej druhną!

Joanna i Kamil są świetnie znani telewidzom za sprawą ich udziału w 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Para z miejsca zapałała do siebie uczuciem i obecnie szykuje się do ślubu. Jak wyglądają ich przygotowania do najważniejszego dnia w ich życiu? Ukochana rolnika postanowiła opowiedzieć o tym w ostatnim wywiadzie.

18.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Pierwsze problemy u Klaudii i Valentyna? Stało się to tuż po przeprowadzce mężczyzny do rolniczki. Teraz prosi on o pomoc

Klaudia i Valentyn są jedną z par, które połączyło uczucie na planie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony”. Co zmieniło się u zakochanych od czasu zakończenia ich przygody z programem? Okazuje się, że Valentyn przeprowadził się już do rolniczki. Teraz Ukrainiec stanął przed poważnym wyzwaniem. Postanowił poprosić o pomoc za pośrednictwem mediów społecznościowych.

17.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Tomek i Kasia zdradzili swoje plany na przyszłość! Szykują się spore zmiany? Wielu sądziło, że zrobią to dopiero po ślubie

Tomasz Klimkowski i Katarzyna Cecot do dziś tworzą jedną z par, które znalazły miłość na planie 9. edycji „Rolnik szuka żony”. Co zmieniło się u zakochanych od czasu zakończenia programu? W jednym z najnowszych wywiadów, rolnik postanowił opowiedzieć o ich planach na przyszłość. Okazuje się, że wbrew obiegowej opinii, Kasia i Tomek mają poważne plany co do dalszego wspólnego życia.

13.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”. Joanna Wielgosz zdecydowała się na ogromną metamorfozę! Narzeczona Kamila nie kryje radości mimo ogromnych kosztów. „To inwestycja na lata”

U Joanny Wielgosz, która dała się poznać widzom 8. edycji „Rolnik szuka żony”, szykują się spore zmiany. Okazuje się, że narzeczona Kamila Osypowicza planuje diametralnie zmienić swój wygląd. Mimo ogromnych kosztów zabiegu i leczenie Asia nie posiada się z radości twierdząc, że będzie to „inwestycja na lata”.

12.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”. Kamila Boś jest w ciąży? Sensacyjne doniesienia na temat gwiazdy 8. edycji programu! Rolniczka postanowiła wyznać prawdę

Ostatnio media obiegły sensacyjne doniesienia o rzekomej ciąży Kamili Boś z 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Zarzewiem plotek na temat stanu błogosławionego rolniczki miała być jedna z jej ostatnich relacji na Instagramie, którą zdaniem jednego z portali można było odebrać w różny sposób.

11.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych spotyka się z Martą Kramer? Była kandydatka Michała wyjawiła prawdę! Jej komentarz nie pozostawia złudzeń

Chociaż program „Rolnik szuka żony 9” już dawno za nami, to widzowie dalej chętnie śledzą losy uczestników show i są ciekawi tego, jak potoczyło się ich życie. Niedawno pojawiły się spekulacje, że Mateusz Budych zaczął spotykać się z Martą Kramer. Teraz była kandydatka Michała zabrała głos i wyjawiła całą prawdę!

11.01.2023Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×