rolnik szuka żony uczestnicy

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska pokaże się z nowym chłopakiem? Ma to nastąpić już niedługo

O Marcie Manowskiej i jej związku z bratem jednego uczestnika "Rolnik szuka żony" zrobiło się ostatnio głośno. Chociaż dziennikarka nie ukrywała, że to właśnie z nim wybrała się na wakacje, to na razie nie potwierdziła, że rzeczywiście są razem. Jak podaje jeden z serwisów, gospodyni telewizyjnego show rozważa, czy już niedługo nie zabrać ukochanego na branżową imprezę.

23.01.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska i jej przemiana. Kiedyś skromna przedszkolanka, dziś jedna z najpopularniejszych mam na Instagramie!

Anna Bardowska znalazła miłość w "Rolnik szuka żony". Śliczna brunetka od razu wpadła w oku 29-letniemu Grzegorzowi Bardowskiemu, który szybko odprawił inne kandydatki. Ania Bardowska jest dziś żoną rolnika i jedną z najbardziej wpływowych mam na Instagramie! Zobaczcie, jak zmieniła się od swojego debiutu w telewizji.

21.01.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Oni znaleźli miłość w programie! Śluby i wesela uczestników rolniczego show na zdjęciach. Jak wyglądały uroczystości? [HISTORIE MIŁOŚCI, DATY ŚLUBÓW, ZDJĘCIA]

Śluby i wesela bohaterów programu "Rolnik szuka żony" to wielkie wydarzenia. Kto znalazł szczęście i miłość w rolniczym show? Zobaczcie zdjęcia z uroczystości. Niedawno "tak" powiedzieli sobie Krzysztof i Bogusia z 8. edycji "Rolnik szuka żony", ale takich szczęśliwych par było więcej! Wszystkie śluby z "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii. Zobaczcie, jak wyglądały wesela u rolników.

15.01.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×