Rolnik szuka żony

Tak mieszkają uczestnicy "Rolnik szuka żony 9". Zobacz domy i gospodarstwa bohaterów programu Marty Manowskiej!

Podczas zerowego odcinka programu "Rolnik szuka żony" wyemitowanego w czasie świąt Wielkanocy widzowie mieli okazję nieco poznać rolników z najnowszej edycji programu Marty Manowskiej. To jednak nie wszystko! Umożliwił również zajrzenie na ich gospodarstwa i zobaczenie, jak mieszkają bohaterowie randkowego show TVP. Zobacz, jak wyglądają domy i gospodarstwa rolników 9. edycji programu "Rolnik szuka żony"!

14.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Aleksandra chwali się ciążowym brzuszkiem! Była kandydatka Stanisława zdradziła płeć dziecka!

Aleksandra była jedną z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony 8", gdzie starała się o względny przystojnego rolnika, Stanisława Pytlarza. Jednak rolnik miał inny plan na siebie, a Aleksandra nie znalazła w programie TVP miłości. Długo jednak po zakończeniu show jej szukać nie musiała, a już za moment sympatyczna uczestnika "Rolnika" zostanie mamą!

12.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Szukali miłości w tv, a dziś? Tak potoczyły się losy uczestników 8. edycji programu. Co słychać u Eli, Kamili, Krzysztofa, Stanisława i Kamila?

"Rolnik szuka żony" - uczestnicy 8. edycji randkowego show TVP zapewnili telewidzom wielu niezapomnianych momentów. Wówczas kandydatów i kandydatki do swoich gospodarstw zaprosili: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil. Co się zmieniło u uczestników ósmej edycji popularnego randkowego show dla rolników? Sprawdźcie, jak potoczyły się ich losy.

10.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Joanna Wielgosz wspiera Agnieszkę Kotońską z "Gogglebox" w poważnej sprawie! Kiedyś były sąsiadkami!

Joanna Wielgosz to jedna z bohaterek programu "Rolnik szuka żony 8", gdzie miała okazję poznać rolnika Kamila, który dzisiaj jest jej narzeczonym. Jednak niewiele osób wie, że Joanna Wielgosz dawniej była... sąsiadką Agnieszki Kotońskiej z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", którą teraz wspiera w poważnej sprawie! O co chodzi? Sprawdźcie!

06.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Martyna Cel dziś wygląda zupełnie inaczej! Była kandydatka Dawida Nowety odważnie eksponuje swoje wdzięki!

Martyna Cel była jedną z kandydatek do serca rolnika Dawida Nowety, który szukał drugiej połówki w programie "Rolnik szuka żony 7". Chociaż początkowo była faworytką młodego rolnika, to finalnie ich znajomość zakończyła się prawdziwą katastrofą, którą fani "Rolnika" do dziś wspominają! Dziś Martyna Cel wygląda zupełnie inaczej. Uczestniczka randkowego programu odważnie eksponuje swoje wdzięki i zachwyca internautów!

04.05.2022Rolnik szuka żony

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" prywatnie. "Dworskie" życie Stanisława i wiejska sielanka instamatek. Tego nie zobaczycie w telewizji

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" zdobyli popularność, a swoim prywatnym życiem dzielą się teraz w sieci. Fani programu TVP bacznie obserwują ich poczynania w mediach społecznościowych. Jak na co dzień żyją bohaterowie "Rolnik szuka żony"? Co pokazują w internecie? Zobacz uczestników "Rolnik szuka żony" w prywatnej odsłonie.

30.04.2022Rolnik szuka żony

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×