„Rozmowy w toku”. Ewa Drzyzga kiedyś i dziś. Dziennikarka przez lata przeszła ogromną metamorfozę! Tak wyglądała na początku swojej zawodowej drogi

Ewa Drzyzga to jedna z najbardziej znanych w Polsce dziennikarek. Największą popularność i rozpoznawalność zyskała za sprawą swojego programu „Rozmowy w toku”, który prowadziła przez 16 lat! Na przestrzeni tych lat przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się słynna prezenterka. Zdjęcia z jej młodości robią wrażenie!

Multimedia

Ewa Drzyzga - kariera telewizyjna

Ewa Drzyzga obecnie jest uważana za jedną z najsłynniejszych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Urodziła się 1 grudnia 1967 w Krakowie. Początki jej medialnej kariery sięgają już roku 1990, kiedy to odbyła 3-miesięczny staż w krakowskiej rozgłośni Polskiego Radia, po czym przeszła do radia RMF FM. W telewizji zadebiutowała w 1993 roku, jako prezenterka oprawy i prowadząca rozmowy w studiu TVP. W 1999 roku została dyrektorem informacji RMF FM. Po dwóch lata zdecydowała się zakończyć współpracę z rozgłośnią.

Rok 2000 bez wątpienia był przełomowy dla medialnej kariery Ewy Drzyzgi, bowiem wtedy rozpoczęła się emisja słynnego programu „Rozmowy w toku”, gdzie przez następne 16 lat występowała ona w roli prowadzącej. Od 2020 roku widzowie mogą ją oglądać w roli prowadzącej „Dzień Dobry TVN”, gdzie występuje w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak.

Małgorzata Ohme nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszystko przez tragiczne wspomnienia z przeszłościZobacz więcej

Prywatnie Ewa Drzyzga dwukrotnie wychodziła za mąż. Jej pierwszym mężem był Andrzej Roszak. Następnie dziennikarka w 2004 roku poślubiła dziennikarza Marcina Borowskiego, z którym ma synów: urodzonego w 2004 roku Stanisława i Ignacego z 2006 roku. W 2020 roku ich małżeństwo się rozpadło.

Ewa Drzyzga jest dziś nie do poznania! Tak wyglądała na początku swojej kariery

Obecnie Ewa Drzyzga jest uważana za jedną z ikon stylu, a jej kreacje są dobierane w zgodzie z najnowszymi modowymi trendami. Zaczynając od fryzury, na stroju kończąc. Czy tak samo było kiedyś? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z początków medialnej kariery Ewy Drzyzgi, gdzie w porównaniu do obecnych czasów, prezenterka zdecydowanie nie przypomina dawnej siebie.

Tak wyglądała kiedyś Ewa Drzyzga! Wyjątkowe zdjęcia prezenterki znajdziecie w naszej galerii

Zobacz galerię

Widzowie ją uwielbiali. Niestety przegrała nierówną walkę z rakiemZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • sw8000525tbt8 (gość)

  https://polyfill-form-1880557.plglt.de

  02.12.2022 20:32
 • Ed (gość)

  Tylko PiS

  01.12.2022 14:47
 • Renata Nos (gość)

  wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

  Czy to ksieza zabili Roberta Wojtowicza?

  26.05.2022 03:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×