rozrywka

„Farma 2” odcinek 24. Aż iskry lecą, takie panuje tam napięcie! Nie tylko „Młoda” nie może znieść umizgów i podchodów Ani! Ula została okrzyknięta „cichą wodą, co brzegi rwie”

Za nami 24. odcinek programu „Farma 2”. Na farmie wręcz widać iskry, które lecą między farmerami. Napiętą atmosferę postanowino rozładować delegując każdego z uczestników w towarzystwo zwierząt. Dało to jakikolwiek efekt i złagodziło napięcie między Anią a „Młodą”? „Pchła szachrajka”, „czarny koń” i „cicha woda, co brzegi rwie” to określenia, jakie przylgnęły do Uli. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 24. odcinku „Farmy 2”.

02.02.2023Farma

Edward Miszczak o zmianach w „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Love Island. Wyspa miłości”. Z programu nagle odeszła Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski

Ostatnie zmiany w Polsacie wywołały nie lada poruszenie w mediach. Głośno w szczególności było o odejściu z programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego i zmianach dotyczących emisji programu „Love Island”. Nowy dyrektor programowy Polsat odniósł się do nich w wywiadzie.

02.02.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Sanatorium miłości”. Piotr Hubert Langfort bycie królem ma we krwi! Był Królem Turnusu, a teraz królem rock'n'rolla w „The Voice Senior” i na Gali Złotego Wieku

Piotr Hubert Langfort dał się poznać widzom w 4. edycji jednego z największych hitów TVP, „Sanatorium miłości”. Pojawił się także w najnowszej edycji „The Voice Senior”, gdzie dołączył do drużyny Alicji Węgorzewskiej. Swój wokalny talent pokazał także na I Gali Złotego Wieku, która zgromadziła seniorów z różnych edycji. Zobacz, jak wygląda urodzony król!

02.02.2023I Gala Złotego Wieku

Najpiękniejsze kreacje gwiazd na wiosennej ramówce Polsat. One błyszczały najjaśniejszym blaskiem! Królowała biel i garniturowe wariacje

Konferencje ramówkowe to doskonała okazja dla gwiazd, które uwielbiają błyszczeć na ściankach. Nie inaczej było w przypadku prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat. Marcelina Zawadzka, Karolina Gilon i Izabela Janachowska wręcz olśniewały! Garnitury, suknie, styl rockowy... Jest czym się inspirować! Kto i jak zabłysnął na ściance? Zobacz zdjęcia!

02.02.2023Wiosenna ramówka 2023

Tak pożegnano Ninę Terentiew. „Caryca telewizji” nie kryła wzruszenia! Była dyrektor programowa Polsat uhonorowana na wydarzeniu

Podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat uwaga wszystkich była skupiona na jednym: Ninie Terentiew, ustępującej z dotychczasowego stanowiska na rzecz Edwarda Miszczaka. Były kwiaty, gromkie brawa i liczne podziękowania, a określana zasłużenie „carycą telewizji” nie kryła łez wzruszenia. Zobaczcie zdjęcia!

02.02.2023Wiosenna ramówka 2023

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×