rozstania gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Katarzyna Cichopek została zaatakowana. W jej obronie stanął Marcin Hakiel!

Nie milkną echa burzy, jaką wywołało oświadczenie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela o rozstaniu. Choć sytuacja między aktorką i tancerzem jest napięta, co da się wyczuć także z wypowiedzi samych zainteresowanych, robią wszystko w swojej mocy, aby ich dzieci najmniej to odczuły. Gdy więc Katarzyna Cichopek została zaatakowana, w jej obronie stanął nikt inny, jak Marcin Hakiel.

27.05.2022Taniec z gwiazdami

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zachwyciła w kreacji! Ten dekolt wywołał lawinę komentarzy!

Katarzyna Cichopek ostatnimi czasy nie ma lekko - gdzie się nie pojawi i czego by nie zrobiła, natychmiast jest to komentowane i oceniane. Nie inaczej stało się w związku z nagraniem spotu promocyjnego dla TVP, w którym jako współprowadząca "Pytanie na śniadanie" Katarzyna Cichopek wzięła udział. Jej kreacja, skądinąd przepiękna, wywołała lawinę komentarzy! Wszystko przez... dekolt!

25.05.2022Pytanie na śniadanie

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zastąpi Andrzeja Piasecznego?! Otrzymał kuszącą propozycję, od której wymiguje się wiekiem!

Stacja Polsat, jako jeden z trzech największych nadawców w Polsce, doskonale wie co zrobić, aby o ich programach było głośno. Jednym z najgorętszych nazwisk ostatnich tygodni jest Marcin Hakiel. Pomysł ściągnięcia tancerza do programu, w którym kiełkowało uczucie między nim, a wkrótce byłą żoną Katarzyną Cichopek, brzmi jak strzał w dziesiątkę. Pytanie tylko, w jakiej roli miałby się pojawić - uczestnika czy jurora?

17.05.2022Taniec z gwiazdami

"M jak miłość". Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znowu razem! Jak poradzili sobie z wyzwaniem?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znowu razem - choć tylko na deskach teatru. Aktorzy wystąpili w sztuce "Boeing, boeing" Marca Camolettiego w tłumaczeniu Bartosza Wierzbięty. Spektakl Francuza po raz pierwszy wystawiono w 1960 r. Traktuje on o mężczyźnie o dość wielkim sercu, w którego wcielił się Mikołaj Roznerski, i który z pomocą swojej gosposi jednocześnie spotyka się z kilkoma stewardesami. W roli kobiet wystąpiła między innymi była partnerka aktora, Adriana Kalska.

17.05.2022M jak miłość

"M jak miłość". Zaskakująca wypowiedź Marcina Hakiela. To Katarzyna Cichopek wyprowadziła się z domu. Gdzie teraz mieszka aktorka?

Od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel stał się niezwykle aktywny w świecie mediów i nie stroni od wywiadów. Tancerz postanowił wyjawić kolejne szczegóły dotyczące rozstania z Katarzyną Cichopek. Jak się okazuje, wbrew obiegowej opini, to gwiazda "M jak miłość" wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania. Gdzie teraz mieszka aktorka?

13.05.2022Taniec z gwiazdami

"M jak miłość". Katarzyna Cichopek przerywa milczenie po odejściu od Marcina Hakiela! Gwiazda TVP apeluje o "prawo do szczęścia"

Od czasu gdy Katarzyna Cichopek poinformowała opinię publiczną o swoim rozstaniu z Marcinem Hakielem, aktorka jak ognia unikała dalszego poruszania tego tematu. Zupełnie inaczej zachowywał się Marcin Hakiel, który otwarcie opowiadał o kulisach rozstania z gwiazdą "M jak miłość". Na łamach swoich mediów społecznościowych Katarzyna Cichopek postanowiła zdobyć się na szczerość i w końcu opowiedziała o tym, co teraz czuje.

11.05.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×