rozstanie katarzyny cichopek i marcina hakiela

"Taniec z gwiazdami". Aleksandra Domańska miażdży Marcina Hakiela. "Dorośnij, koleś"

Od momentu ogłoszenia decyzji o rozwodzie, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są na ustach wszystkich. Aktorka konsekwentnie milczy, natomiast tancerz jest coraz bardziej wylewny. Apogeum jego szczerości, czyli wywiad w którym zasugerował, że żona porzuciła go dla innego, spowodowało, że na aktorkę spadła lawina krytyki. W jej obronie stanęła Aleksandra Domańska znana z serialu "Mecenas Porada". W ostrych słowach skrytykowała i Marcina Hakiela, i koncepcję wywiadu w programie Aleksandry Kwaśniewskiej.

29.04.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel wspomina ślub z Katarzyną Cichopek. "Przepracować, zaakceptować i iść dalej"

Marcin Hakiel od momentu ogłoszenia rozstania z Katarzyną Cichopek znacznie zwiększył swoją aktywność w social-mediach. Tancerz i wkrótce były mąż aktorki zdaje się nie przejmować plotkami krążącymi wokół niego i matki jego dzieci. Dzieli się z fanami swoją codziennością i różnymi przemyśleniami. Teraz zaskoczył obserwatorów, publikując zdjęcie, którego raczej nikt nie spodziewał się zobaczyć w świetle ostatnich doniesień.

15.04.2022Taniec z gwiazdami

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami". Katarzyna Cichopek została zaatakowana. W jej obronie stanął Marcin Hakiel!

Nie milkną echa burzy, jaką wywołało oświadczenie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela o rozstaniu. Choć sytuacja między aktorką i tancerzem jest napięta, co da się wyczuć także z wypowiedzi samych zainteresowanych, robią wszystko w swojej mocy, aby ich dzieci najmniej to odczuły. Gdy więc Katarzyna Cichopek została zaatakowana, w jej obronie stanął nikt inny, jak Marcin Hakiel.

27.05.2022Taniec z gwiazdami

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek wraca na antenę TVP. Wiadomo, kiedy aktorka poprowadzi program!

Katarzyna Cichopek od momentu ogłoszenia decyzji o rozstaniu z Marcinem Hakielem jest na celowniku mediów i internautów. Atmosfera wokół aktorki jest dość napięta - do stopnia, w którym szeptało się o jej ewentualnym zwolnieniu z programu "Pytanie na śniadanie". Niektórzy nawet wprost o to apelowali! Czy Jacek Kurski wysłuchał ich próśb? Okazuje się, że nie. Wiadomo natomiast, kiedy ponownie zobaczymy Katarzynę Cichopek.

03.05.2022Pytanie na śniadanie

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×