rozwód katarzyny cichopek

"Pytanie na śniadanie". Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Tancerz zgodzi się na warunki żony, aby uniknąć wojny?

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela budzi niezmiennie ogromne emocje wśród fanów pary. Wielu nie dowierza, że modelowe wręcz małżeństwo po blisku dwóch dekadach wspólnego życia postanowiło się rozejść. Coraz wiecej wiadomo o samym rozwodzie. Według medialnych doniesień obu stronom zależy, aby cała procedura przebiegła możliwie jak najszybciej. To oznacza, że jedna ze stron będzie musiała się zgodzić na warunki stawiane przez drugą stronę.

09.04.2022Pytanie na śniadanie

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami". Niesamowita metamorfoza Marcina Hakiela! Fanki tancerza nie kryją zachwytu nad jego nowym wizerunkiem. "Ktoś tu będzie żałować..."

Marcin Hakiel już dawno ma za sobą trudy rozstania z Katarzyną Cichopek i obecnie cieszy się urokami życia u boku swojej nowej partnerki. O tym, że tancerz wyraźnie odżył świadczy chociażby jego ostatnie zdjęcie, na którym postanowił pochwalić się swoim nowym wizerunkiem. Fanki nie kryją zachwytu nad jego obecnym image'm. Pojawiła się również sugestia, że Katarzyna Cichopek, z którą niedawno wziął rozwód, może żałować swojej decyzji, widząc jak obecnie wygląda jej były już mąż.

13.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel z nową partnerką wydał oświadczenie! Odniósł się do częstego pytania fanów

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek budzi zainteresowanie, jakim nie cieszył się od wielu lat. Fani tancerza śledzą jego poczynania w sieci i nie umknął im fakt, że w mediach społecznościowych coraz częściej pojawia się tajemnicza blondynka. Hakiel wraz z nową ukochaną postanowili się odnieść do najczęściej zadawanych pytań, stawiając sprawę jasno.

27.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel już nie ukrywa nowej partnerki. To całkowite przeciwieństwo Katarzyny Cichopek!

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek są już po rozwodzie. Niegdyś najsłynniejsze małżeństwo polskiego show biznesu oficjalnie przeszło do historii, a byli małżonkowie poszli w swoje strony. Wiadomo już, że nową partnerkę ma Marcin Hakiel, który coraz śmielej zaczyna się nią chwalić w mediach społecznościowych. Kobieta jest całkowitym przeciwieństwem Katarzyny Cichopek!

22.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Katarzyna Cichopek została zaatakowana. W jej obronie stanął Marcin Hakiel!

Nie milkną echa burzy, jaką wywołało oświadczenie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela o rozstaniu. Choć sytuacja między aktorką i tancerzem jest napięta, co da się wyczuć także z wypowiedzi samych zainteresowanych, robią wszystko w swojej mocy, aby ich dzieci najmniej to odczuły. Gdy więc Katarzyna Cichopek została zaatakowana, w jej obronie stanął nikt inny, jak Marcin Hakiel.

27.05.2022Taniec z gwiazdami

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek wraca na antenę TVP. Wiadomo, kiedy aktorka poprowadzi program!

Katarzyna Cichopek od momentu ogłoszenia decyzji o rozstaniu z Marcinem Hakielem jest na celowniku mediów i internautów. Atmosfera wokół aktorki jest dość napięta - do stopnia, w którym szeptało się o jej ewentualnym zwolnieniu z programu "Pytanie na śniadanie". Niektórzy nawet wprost o to apelowali! Czy Jacek Kurski wysłuchał ich próśb? Okazuje się, że nie. Wiadomo natomiast, kiedy ponownie zobaczymy Katarzynę Cichopek.

03.05.2022Pytanie na śniadanie

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×