rozwody gwiazd

„Pytanie na śniadanie”. Maciej Kurzajewski złożył doniesienie na Paulinę Smaszcz o naruszenie miru domowego. Była żona prezentera nie pozostawiła tego bez komentarza!

Powiedzieć, że dzieje się na linii Paulina Smaszcz - Maciej Kurzajewski to jakby nic nie powiedzieć. Medialny konflikt, który zasadniczo wywołała była żona prezentera „Pytanie na śniadanie” właśnie nabrał charakteru prawnego. Jak donoszą media, Maciej Kurzajewski złożył doniesienie na policji na Paulinę Smaszcz.

22.11.2022Pytanie na śniadanie

"Kobieta na krańcu świata". Zaskakujące ustalenia w sprawie rozwodu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Wiadomo, kto złożył pozew

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wydawali się być parą idealnie dobraną. Oboje kochają podróże i to właśnie na ich kanwie zbudowali swoje kariery. Mimo to, ich małżeństwo przeszło do historii zaledwie trzy miesiące po ślubie. Na jaw wychodzą kolejne zaskakujące fakty dotyczące rozstania gwiazd.

26.07.2022Kobieta na krańcu świata

"Johnny Depp kontra Amber Heard". Polskie gwiazdy podzielone po ogłoszeniu wyroku w procesie dekady. "Gratulacje, świetny zespół prawny i PR-owy"

Za nami jeden z najgłośniejszych procesów sądowych ostatnich lat, w którym Johhny Depp wygrał z Amber Heard proces o zniesławienie. Wyrok podzielił polskie gwiazdy, które od tygodni śledziły medialną batalię eks-małżonków. Część z nich nie kryła rozczarowania takim obrotem spraw. Inni natomiast nie kryli satysfakcji ze zwycięstwa amerykańskiego aktora.

02.06.2022Johnny Depp kontra Amber Heard

"Johnny Depp kontra Amber Heard". Piorą brudy na oczach całego świata! Kulisy najgłośniejszego rozwodu w Hollywood już w Playerze i TVN24 GO!

Johnny Depp i Amber Heard to para, o której dziś mówią wszyscy. Pod obstrzałem kamer oraz obiektywów fotoreporterów na oczach milionów widzów toczy się najgłośniejsza batalia rozwodowa ostatnich lat. Pojawiające się oskarżenia są coraz bardziej szokujące, a każda ze stron robi wszystko, żeby udowodnić swoją rację. Gdzie jednak leży prawda? Odpowiedzi na to pytanie stara się udzielić dwuczęściowy dokument pod marką discovery+ Originals „Johnny Depp kontra Amber Heard”. Produkcja jest już dostępna w Playerze i TVN24 GO.

30.05.2022Johnny Depp kontra Amber Heard

"Pytanie na śniadanie". Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz byli razem ponad 20 lat i przeżyli tragedię. "To zawsze będzie dla mnie porażka"

Maciej Kurzajewski ostatnimi czasy pojawia się w mediach głównie w kontekście Katarzyny Cichopek - media spekulują, że prezenterów "Pytania na śniadanie" łączy coś więcej, niż koleżeństwo. Nic dziwnego - aktorka szykuje się do rozwodu, zaś prezenter jest już rozwiedziony. Jego wieloletnią żoną była Paulina Smaszcz, z którą doczekał się dwójki dzieci. Przypomnijmy historię miłości Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz, która została gorzko podsumowana przez byłą żonę prezentera.

12.04.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Tancerz zgodzi się na warunki żony, aby uniknąć wojny?

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela budzi niezmiennie ogromne emocje wśród fanów pary. Wielu nie dowierza, że modelowe wręcz małżeństwo po blisku dwóch dekadach wspólnego życia postanowiło się rozejść. Coraz wiecej wiadomo o samym rozwodzie. Według medialnych doniesień obu stronom zależy, aby cała procedura przebiegła możliwie jak najszybciej. To oznacza, że jedna ze stron będzie musiała się zgodzić na warunki stawiane przez drugą stronę.

09.04.2022Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×