"Sanatorium miłości 2". Gerard Makosz ma własną ulicę w Niepołomicach? Senior opowiada, jaka historia się za tym kryje!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Gerard Makosz to postać, której fanom programu "Sanatorium miłości" przedstawiać nie trzeba. Senior pojawił się w 2. edycji randkowego show TVP, gdzie poznał piękną Iwonę Mazurkiewicz, która dzisiaj jest narzeczoną 82-latka. Teraz Makosz pochwalił się pewnym, dość nietypowym, wyróżnieniem i wyjawił, jaka historia się za tym kryje!fot. AKPA
Gerard Makosz to postać, której fanom programu "Sanatorium miłości" przedstawiać nie trzeba. Senior pojawił się w 2. edycji randkowego show TVP, gdzie poznał piękną Iwonę Mazurkiewicz, która dzisiaj jest narzeczoną 82-latka. Teraz Makosz pochwalił się pewnym, dość nietypowym, wyróżnieniem i wyjawił, jaka historia się za tym kryje!fot. AKPA
Gerard Makosz to postać, której fanom programu "Sanatorium miłości" przedstawiać nie trzeba. Senior pojawił się w 2. edycji randkowego show TVP, gdzie poznał piękną Iwonę Mazurkiewicz, która dzisiaj jest narzeczoną 82-latka. Teraz Makosz pochwalił się pewnym, dość nietypowym, wyróżnieniem i wyjawił, jaka historia się za tym kryje!

Gerard Makosz z "Sanatorium miłości 2" ma własną ulicę w Niepołomicach? Senior opowiada, jaka historia się za tym kryje!

Gerard Makosz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu "Sanatorium miłości". 82-latek wziął udział w 2. edycji randkowego show TVP dla seniorów, gdzie poznał 63-letnią Iwonę Mazurkiewicz.

Pomiędzy tą dwójką zaiskrzyło do tego stopnia, że ich znajomość przerodziła się w poważniejszą relację! Dzisiaj zakochani seniorzy są narzeczonymi, a Gerard uwielbia chwalić się swoją ukochaną w mediach społecznościowych.

Iwona i Gerard są bardzo aktywni w sieci. Jakiś czas temu ruszyli także z własnym kanałem w serwisie YouTube, gdzie opowiadają o swoim życiu. Niedawno Gerard postanowił pochwalić się... ulicą Gerarda Makosza!

Okazało się, że Niepołomicach jest ulica Gerarda Makosza, jednak nie została tak nazwana na cześć uczestnika "Sanatorium miłości", ale... jego ojca! Tak Gerard Makosz wyjaśnia pochodzenie nazwy tej ulicy:

Mogłem powiedzieć, że to jest moja ulica (śmiech), ale to jest ulica z nazwiskiem i imieniem mojego taty, który przyjechał do Niepołomic przed wojną i zakochał się. Tutaj służył w formacji pociągów pancernych. Wybuchła wojna, tato wrócił do Niepołomic i niestety został rozstrzelany przez Niemców.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn