"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska są parą? Wyjaśnili nam, co ich łączy! [TYLKO U NAS]

Czwarta edycja "Sanatorium miłości" za nami, a finał programu wywołał ogromne poruszenie wśród widzów! Wielu widzów wciąż śledzi losy swoich ulubionych seniorów i zastanawia się, jak potoczyło się ich życie po programie. Wiemy, jak po "Sanatorium miłości 4" rozwija się relacja Andrzeja Sikorskiego i Moniki Zajączkowskiej!

Multimedia

Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska z "Sanatorium miłości 4" spotykają się po programie? Wyjaśnili nam, jaka jest ich relacja!

"Sanatorium miłości 4" to program, który mocno elektryzował widzów i właściwie robi to do teraz, gdy dowiaduje się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników programu. A tych Telewizja Polska w przypadku 4. sezonu produkcji wybrała naprawdę bardzo barwnych i zróżnicowanych pod względem charakteru, co też oznaczało, że na planie będzie się działo!

I tak rzeczywiście było; między niektórymi uczestnikami dochodzi do mniejszych lub większych konfliktów, ale jednocześnie też byliśmy świadkami narodzin kilku relacji! Czegoś takiego w "Sanatorium miłości" jeszcze nie było! Wielu widzów było zdziwionych, że miłości w "Sanatorium miłości" nie znalazł Andrzej Sikorski, były piłkarz Legii Warszawa, który bez wątpienia był jednym z najbardziej charyzmatycznych uczestników show.

Andrzej Sikorski ujawnił kulisy spotkania z Anią. Mocne słowa o hejcie! Jak zmieniło się jego życie po programie?Zobacz więcej

Andrzejem była zafascynowana urocza "Berlinka", jednak ta relacja nie wyszła ze sfery przyjaźni. Za to Andrzej Sikorski nie ukrywał, że w oko wpadła mu piękna i pełna klasy Monika Zajączkowska. Nawet doczekali się bardzo miłej randki w programie.

Następnie mogło się wydawać, że ich relacja stanęła w miejscu i nic z tego nie będzie. Niedawno mieliśmy okazję spotkać się z Andrzejem Sikorskim oraz Moniką Zajączkowską i wiemy, jak dzisiaj wygląda ich relacja! Przerodziła się w coś poważniejszego?

Mariola z New Jersey ma przepiękna posiadłość w USA. Ogród robi wrażenie!Zobacz więcej

Andrzej Sikorski w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl wyznał:

Z Monią nasza przyjaźń się bardzo mocno rozwija. Powiem nawet: bardzo, bardzo! Zobaczymy, co z tego będzie.

W tym momencie uśmiechnięta Monika Zajączkowska dodała:

Naprawdę? Powtórz to teraz, żeby pan redaktor mógł zapisać (śmiech).

Doskonale patrzy się na Andrzeja i Monikę z "Sanatorium miłości 4", którzy widać, że doskonale się dogadują! Kibicujemy, aby ich przyjaźń trwała, a być może przerodziła się także w coś więcej! Trzymamy kciuki!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Beata (gość)

  Tutaj widać rozsądnych ludzi i na poziomie.Czas pokaże co z nimi będzie to nie są narwańcy jak tamci z Gdyni.Piekna,dostojna para.Moniko ktoś obcy Cię porwie.

  27.06.2022 18:50
 • Nina (gość)

  Niektórzy będą im zazdrościć. Zwłaszcza ci co tak się spieszyli w programie. Czyli mamy dwie pary. Piotra że Śląska i Marioli nie liczę, bo na taką odległość to raczej się nie uda.

  16.06.2022 14:42
 • Karol (gość)

  Jednak razem. Nie spieszą się i dobrze. Wyglądają na rozsądnych normalnych ludzi. Życzę szczęścia.

  16.06.2022 14:11
 • Olga (gość)

  Może wreszcie będzie normalna para,pani bez publicznych kąpieli z facetami i bez infantylizmu.Andrzej z Moniką stanowią piękną parę.Dobrze że kokoszka dała mu spokój i teraz ma śliczną kobietę i z klasą przy sobie.

  11.06.2022 14:39
 • Janka (gość)

  Starzy panowie szukają ciepłego gniazdka a nie miłości kto patrzy z boku to widzi nie chodzi miłość tylko wygodę na starość po co mi taki chory uklad poudaje trochę miłego pospaceruje poglaszcze pogada i się zasiedzi będzie na starość kto prać gacie zmieniać pampersy podać obiad a rodzinka będzie miała tatę z głowy pozostawi spadek swoim a Ty się martw kto by się na to zgodził to są poważne sprawy to nie miłość tylko litość szukanie wygod to układ jej sprawa a jego wygodą

  10.06.2022 06:46
 • Maria (gość)

  I z tym się zgodzę p. Monika niebrzydka zimna kobieta. Piłkarz z rusymi włosami nią się zauroczyl bo miałby nieźle prowansalskie lokum up. Moniki. Sam mieszka z córką wiem jaki to zły układ bo sama mieszkam. Następny pan serialowy amant zauroczyl się p. Zofia z Podlaskim akcentem i miałby warunki gdzie mieszkać bo przecież mieszka z żoną z którą jest w seperacji. Też chory układ..

  09.06.2022 08:15
 • Wojtek (gość)

  Tacy sobie czym tu się zachwycać dla mnie geriatria bez polotu bez iskry Monika takie lelum polelum do przesady nie lubię tego typu kobiet udają cnotliwe i taka co to nikogo nie urazić a swoje po cichu osiągnąć on też nie ciekawy bez jaj .

  09.06.2022 00:06
 • Kasia (gość)

  Już wystarczy o nich mdli już od Moniki i Andrzeja na służę tworzą niby parę

  08.06.2022 22:22
 • Ona. (gość)

  Kibicuje i życzę szczęścia

  06.06.2022 18:54
 • Ewa (gość)

  Proszę o bieżące fotki z życia uczestników.

  05.06.2022 18:37
 • Irek (gość)

  O Moni proszę więcej

  05.06.2022 18:36
 • Kazimierz (gość)

  Piękna para życzę szczęścia

  04.06.2022 18:10
 • Luiza (gość)

  Franek pilnuj portfela

  03.06.2022 21:26
 • Franek (gość)

  Jeśli ktoś jest w parze od razu skazujecie go na komentarze dobre i złe.Kobiety niektóre chcą na stare lata wpakować się do faceta,do jego emerytury, jego kasy.Nic więcej się nie liczy.Uwazajcie na takie damy.Te panienki do wzięcia mają szczególne parcie bo całe życie się tylko bawiły.

  03.06.2022 20:39
 • Koalka (gość)

  Pani Monika jest delikatną kobietą, z kulturą. Inteligentna, nie pchała się do kamery na siłę. Szacunek

  03.06.2022 19:25
 • Brawo (gość)

  I super😀

  03.06.2022 19:18
 • Tomek (gość)

  Kogo te osoby interesują?????

  03.06.2022 11:35
 • Paweł (gość)

  Ile jeszcze będziecie pokazywać te zabytki.

  02.06.2022 12:22
 • Monika (gość)

  Tylko Pani Monika i Zosia miały klasę .Reszta bardzo przeciętna a Pigi brak słów, beznadziejna .

  01.06.2022 20:46
 • Berlinianka (gość)

  On pasuje do tej przekupki z trodemark , widziałam ją w Berlinie.

  01.06.2022 20:00
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×