"Sanatorium miłości 4". Mariola Baruk pokazała film ze skoku ze spadochronem. Odwaga seniorki jest imponująca! Wideo zapiera dech w piersiach

Mariola Baruk dała się poznać widzom za sprawą 4. edycji programu "Sanatorium miłości". Tam zdradziła, że jej największą pasją w życiu są skoki ze spadochronem. Mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych 65-latka pokazała, jak wygląda to z jej perspektywy. Zobaczcie ten film. Zapiera dech w piersiach!

Multimedia

Mariola Baruk z "Sanatorium miłości 4" pokazała, jak skacze ze spadochronem! Film zapiera dech w piersiach!

Jeżeli oglądaliście "Sanatorium miłości 4", to z całą pewnością Marioli Baruk przedstawiać wam nie trzeba Popularna "Lucy" szybko skradła widzów programu TVP, ale też jej serce mocniej zabiło w programie. Marioli Baruk w oko wpadł tajemniczy Piotr Hubert Langfort i mimo sporej odległości, jaka jest między Polską a USA, seniorzy rozwijają swoją znajomość.

Mariola Baruk była też jedną z najbardziej wysportowanych uczestniczek ostatniej edycji "Sanatorium miłości", ale nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem pasją 65-latki są skoki ze spadochronem! Już na samą myśl może zakręcić się w głowie, ale jeżeli ktoś nigdy nie skakał, zapewne nie zdaje sobie sprawy z tego, jak budzące emocje jest to przedsięwzięcie!

Mariola Baruk korzysta z uroków wakacji. Seniorka pokazała zdjęcia z wypoczynku na basenie!Zobacz więcej

Teraz Mariola Baruk postanowiła pochwalić się swoim nowym skokiem, a całość została... sfilmowana! Wszystko za sprawą małej kamery, którą na swoim kasku miał przyczepioną jeden z powietrznych towarzyszy gwiazdy "Sanatorium miłości".

Mariola Baruk przyznaje, że "pracuje by móc skakać ze spadochronem", cytuje jej słowa AKPA. - "Mam świetnego kuzyna, Grzegorza Imiłkowskiego, który jest pilotem i mieszka w Poznaniu. Nasze matki są siostrami, a nasza babcia mieszkała bardzo blisko lotniska w Kobylnicy. On się zapisał na kurs szybowcowy, a ja poleciałam za nim. Podziwiałam spadochroniarzy od dziecka. Usłyszałam, że muszę się zdecydować szybowce albo spadochron. Wybrałam skoki. Miałam 16 lat, więc zgodę musieli podpisać moi rodzice - cytuje jej wypowiedź AKPA.

Spadochroniarstwo tak wciągnęło Baruk, że prędko zaczęła wyjeżdżać na zawody do Bułgarii i NRD. - Przyznam, że ta moja pasja, to był jeden z powodów, dla których nie chciałam wyjechać z Polski. Jak się okazało, po emigracji przez lata nie dane mi było skakać, dlatego, że sama wychowywałam córkę. Kiedy w 2008 roku zobaczyłam na Naszej Klasie zdjęcie mojego kolegi z młodości, Tomka Woźniaka, w powietrzu, od razu do niego napisałam, żeby pomógł mi wrócić do skakania. Poleciałam do Polski, spotkałam dawnego instruktora, przeszłam badania lekarskie, zdałam egzaminy i zaczęłam szukać lotniska w Stanach. Pierwszy skok w życiu zrobiłam 30 czerwca 1974 roku, a pierwszy skok w Stanach zrobiłam 30 czerwca 2008 roku. Potem kupiłam własny spadochron, zrobiłam wszystkie licencje. Mam najwyższą licencję D i mogę skakać na całym świecie. Brać spadochronowa jest fantastyczna. Skakałam w Nikaragui, w Porto Rico, na Florydzie, w Kalifornii. Dla mnie życie bez skoków to stracone życie. Oddałam ich już ponad 1600 - wyznała, cytuje słowa seniorki AKPA.

Przyznajemy, że film robi ogromne wrażenie! Zresztą, zobaczcie sami i oceńcie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • wzkin (gość)

  ktos pisze ze staruchy sam kiedys bedzie tym starym karma wraca

  20.08.2022 09:43
 • Ania (gość)

  Gratuluję pani pasji wyglądu charyzmy, poczucia humoru. Jest pani piękną kobietą 🥰Proszę robić swoje i cieszyć się życiem, a ludzi ziejących jadem omijać z daleka. Życzę szczęścia i dużo miłości❤

  19.08.2022 15:14
 • Urszula (gość)

  Ma swoje hobby i to się chwali! :) Ja bym nie skoczyła ze spadochronem, wolę bezpieczniejszą rozrywkę taką jak lot w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym. Jak ktoś jeszcze nie był to mówię że warto :)

  17.08.2022 13:53
 • Janek (gość)

  A może lepiej szydełko.

  15.08.2022 16:25
 • Jurek (gość)

  Niech staruszka 65-letrnia dzierga swetry .

  15.08.2022 15:29
 • Marylu (gość)

  Ale botoxem kipi.

  15.08.2022 09:03
 • Jara (gość)

  Mariolka te co Ciebie najbardziej obgadywaly za Huberta z zazdrości z grupy, teraz bardzo lajkuja i piszą o tym z czego kpiły. Najwyzszy stopień fałszu babsztyli podrobionych.Kiedys poleca ich szczegóły.

  14.08.2022 18:59
 • Staruchy - dobranoc!!!!! (gość)

  Dziś w tym patologicznym świecie nawet staruchom odp!erd*la...eutanazja musi być, za dużo jest staruchów, trzeba zmniejszyć ich liczbę.

  14.08.2022 11:08
 • Wojtek (gość)

  No pięknie ale czy w tym wieku jej to potrzebne widać potrzebuje adrenaliny dla mnie to żaden plus u kobiety to jej hobby .niech sobie skacze skór o ma taka fantazję. Nie każda tego potrzebuje .Nie każdego mężczyznę to podnieca .

  14.08.2022 06:00
 • Edek (gość)

  Pięknie Mariolu podziwiamy.

  13.08.2022 18:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×