"Sanatorium miłości 4". Mariola Różalska była typowana na Królową Turnusu. "Berlinka" komentuje zwycięstwo Zofii! Wciąż ma kontakt z Andrzejem? [TYLKO U NAS]

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Mariola Różalska to jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek programu "Sanatorium miłości 4". Widzowie szybko pokochali "Berlinkę" i wielu z nich było przekonanych, że to właśnie ona zostanie Królową Turnusu. Redakcja serwisu Telemagazyn.pl miała okazję porozmawiać z Mariolą Różalską, która tylko nam skomentowała zwycięstwo Zofii. "Berlinka" zdradziła nam również, czy utrzymuje kontakt z Andrzejem Sikorskim po programie!

Mariola Różalska była typowana na Królową Turnusu "Sanatorium miłości 4". "Berlinka" komentuje zwycięstwo Zofii! Wciąż ma kontakt z Andrzejem?

"Sanatorium miłości 4"

Wielki finał programu "Sanatorium miłości 4" za nami. Już wszystko jest jasne! Królową Turnusu została Zofia Klawinowska, natomiast tytuł Króla Turnusu powędrował do Piotra Huberta Langforta, który nie krył wzruszenia z tego faktu. Nie wierzył, że koledzy z programu doceniają go aż tak mocno!

Wielu widzów było zaskoczonych wyborem Zofii na Królową Turnusu. Fani show byli przekonani, że ten tytuł z łatwością zdobędzie Mariola Różalska z Berlina, która w programie nie znalazła miłości, ale nawiązała wiele przyjaźni. Skontaktowaliśmy się z sympatyczną "Berlinką" i zapytaliśmy, jak ocenia wybór Zofii na Królową Turnusu 4. edycji "Sanatorium miłości".

Każda z pań, które brały udział w programie "Sanatorium miłości 4", zasługuje na miano Królowej. Dużym uznaniem jest już pokonanie pierwszego etapu, czyli dostanie się do programu. Następnie, pokonanie wyzwań i trudności, jakie przygotowali organizatorzy programu, to było prawdziwe zwycięstwo. Nasza Zosieńka jest przesympatyczna. To pełna humoru i żywiołowa osoba. Od pierwszego spotkania polubiłyśmy się. To jest kobieta z klasą, szykiem oraz elegancją. Nie jestem z natury zazdrosna, cieszę się sukcesem innych. Zosia będzie godnie zaprezentować panie z 4 edycji "Sanatorium miłości" - wyznała nam Mariola Różalska.

Nie mogliśmy nie zapytać Marioli Różalskiej o jej stosunki z Andrzejem Sikorskim po programie, bowiem tajemnicą nie jest, że były piłkarz wpadł w oko "Berlince". Wciąż mają kontakt? Z kim jeszcze po programie relacje utrzymuje Mariola Różalska?

Mamy swoją sanatoryjna grupę, w której codziennie dzielimy się smutkami i radością. Monika wysyła fotki z ogrodu, w którym ma dużo kwiatów. Ogromną radością przepełniają mnie relacje Natalii z piękną wnusią Zosią. Ania przesyła swój modowy wizerunek z którego i ja czerpię naukę, Zosia relacjonuje spotkania z przyjaciółmi (wczoraj obchodziła uroczyste imieniny), a nasza Amerykanka dzieli się relacjami z pracy. Ja wczoraj odwiedziłam berlińską operę, a w sierpniu wybieram się do Warszawy na koncert i liczę na spotkanie z moim przyjacielem Andrzejem, żeby powspominać program - powiedziała serwisowi Telemagazyn.pl Mariola Różalska.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn