"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert Langfort i Mariola Baruk razem zamieszkają? Senior uchylił rąbka tajemnicy!

"Sanatorium miłości" to program, który podbił polską telewizję. Widzowie pokochali seniorów i śledzą ich życie także po zakończeniu programu. Za nami 4. edycja "Sanatorium miłości", gdzie serce widzów skradł Piotr Hubert Langfort. Teraz mężczyzna wyznał, jak show zmienił jego życie i jak wygląda jego relacja z Mariolą Baruk!

Multimedia

Piotr Hubert Langfort i Mariola Baruk razem zamieszkają? Senior uchylił rąbka tajemnicy!

Piotr Hubert Langfort z Siemianowic Śląskich jednogłośnie został wybrany królem 4. edycji "Sanatorium miłości". Królową turnusu została Zosia, ale chyba nikt nie miał wątpliwości, że to Mariola Baruk z New Jersey wypełniła samotność w sercu Piotra Huberta.

W finale było mnóstwo łez, przytulania, spojrzeń w oczy, wzruszony Piotr śpiewał "Love me tender", ale też obaw, czy ta przyjaźń przetrwa dzielącą ich odległość. Dziś Piotr Hubert zdradza, że jest szczęśliwy.

Miałem cykora. Zamknąłem się w domu na czas pandemii. W zasadzie odciąłem się od świata i ludzi. Ogłoszenie o castingu do "Sanatorium miłość" było dla mnie pomysłem na covidową nudę. Zgłosiłem się, dostałem miejsce na pokładzie i narodziłem w tym programie na nowo, w momencie, kiedy zjechałem na linie z 30-metrowego. W efekcie, po programie, posprzątałem sobie w życiu trochę brudów i od września jestem szczęśliwy. Nie mam żadnych problemów - wyznał Piotr Hubert.

Monika, Andrzej i Piotr Hubert wystąpili w "Jaka to melodia?"! Zobaczcie, jak zaprezentowali się na planie muzycznego showZobacz więcej

Senior wyjawił też, jak obecnie wygląda jego relacja z Mariolą Baruk. Okazuje się, że zauroczeni sobą seniorzy planują spotkanie!

Moja przyjaźń z Mariolą przetrwała Ocean odległości. Mamy ze sobą codzienny kontakt telefoniczny. Lucy przyjeżdża do Polski pod koniec sierpnia i oboje mamy sporo planów - mówi tajemniczo Piotr Hubert, któremu oczy świecą się sam dźwięk słowa "Lucy", a życzenia o wspaniałym czasie spędzonym razem kwituje serdecznym uściskiem i słowem "dziękuję".

Autor: Beata Banasiewicz/AKPA

Andrzej Kowalski starał się o względy Zofii Klawinowskiej. Królowa Turnusu wyznała, czemu odrzuciła mężczyznę!Zobacz więcej

Chociaż Piotr Hubert Langfort jest bardzo ostrożny w swoich deklaracjach, w rozmowie z serwisem Pomponik.pl uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że będzie rozmawiać z Mariolą Baruk... o wspólnym mieszkaniu!

Mariola ma rodzinę w New Jersey, a ja mam korzenie w Siemianowicach. Wspólne zamieszkanie będziemy dopiero omawiać, jak przyjedzie - wyznał senior w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Wojtek (gość)

Nie wróci i dobrze niech mu d...y nie zawraca przyjzanią na taką odleglosc i codziennymi telefonami Hubert dorosły i samodzielny mężczyzna będzie jej się codziennie spowiadal co robi , gdzie był i tym podobne z kim spi i i co robi pod kołdrą to uragające tak inwigilowac mężczyznę który ma prawo do miłości i życia po swojemu Mariola daj mu spokój nie strzelaj i nie mydl oczu sama się ogarnij po swojemu po co był występ w programie w Polsce skoro nie masz i nigdy nie myślałaś cieplo o Hubercie dla pokazania się. Tak .powiedz i określ swój cel .

16.09.2022 13:10
  • Bolek (gość)

Hubert czytaj komentarze wszyscy to wiedzą , Mariola do Polski nie wróci , tam jest jej miejsce i Musisz to zakceptowac. Szukaj miłości, przyjaźni czy innych relacji blisko to podstawa każdej znajomości. Hubercie daj jej wolną rękę niech szuka w Ameryce .

14.09.2022 21:05
  • Eeik (gość)

Życzę Marioli i Hubertowi dużo milosci

26.08.2022 19:32
  • Lutek (gość)

ROMAN CO TY MASZ DO WIOSKI

24.08.2022 17:36
  • Mattti (gość)

Tu nie o gniazdko chodzi tylko o wygodę na stare lata trzeba się umieć zakręcić nic z tego nie bendzie żadne nie zmieni miejsca zamieszkania pi co jedno drugiemu dupe zawraca miłością, przyjazna wystarczy telefon i tyle .Kto w tym wieku się odnajdzie w Ameryce bez języka psu trudno zakceptowac nowe lokum a co dopiero schorowanemu człowiekowi.

24.08.2022 07:14
  • Barbara (gość)

Zycze Panu Piotrowi i Pani Maryli szczescia ,zycze aby udalo Wam sie poukladac gniazdko w ktorym bedzie zdrowie, milosc.Jestescie bardzo fajna para

23.08.2022 16:12
  • Wojtek (gość)

O ktorej bendzie transmisja z przylotu samolotu z Mariola może ktoś wie chciałbym obejrzeć to takie wydarzenie pewnie TV już tam wysłała panią Martę.

23.08.2022 09:48
  • Ewa (gość)

Gratulacje

23.08.2022 02:36
  • Roman (gość)

Mariola fajna babka Hubert również.Oby Wam się udało w pięknej miłości w tej elegancji wytrwać.Bo połowa towarzystwa w sanatorium miłości to było najpospolitsze prostactwo a nawet chamstwo z wioski.

10.08.2022 10:40
  • Fanka (gość)

Oni po prostu musza być razem. Szkoda życia na rozważania…Pasują jak ulał, jest chemia, wiec nad czym tu się zastanawiać. Widać ze dobrze im razem…Kibicuje bardzo i nie dopuszczam myśli, ze mogliby nie być razem.

27.07.2022 22:36
  • Irma (gość)

Mariola, najsympatyczniejsza uczestniczka programu. Idealna partnerka dla Piotra. Mam nadzieję, że Piotr nie przegapi tej szansy, którą los mu zesłał.

24.07.2022 07:44
  • Agnieszka (gość)

Życzę im szczęścia bo do siebie pasują

22.07.2022 23:26
  • Ja ,M (gość)

Hubert rzeczowy,ogarnięty i ostrożny, nie wiem czy on chce związku czy tylko znajomości.Mariola nie pasuje do niego, to takie sztuczne z jej strony. Ale może się myle, rzycze im szczęścia !

22.07.2022 21:00
  • Ali (gość)

Przyglądam się tym dwojga ale czy oni będą razem wątpię jestem emerytką od roku i wdową od przeszło 20-stu lat ale myślę że Piotr jest b uważny co do takich decyzji...

22.07.2022 19:54
  • Qwer (gość)

Panie Hubercie szuka pan daleko a w Siemianowicach jest osobą która wzdycha do pana tylko nie ma odwagi podejść .

22.07.2022 17:38
  • Adela (gość)

Niech tylko zamieszkają razem a każde pokaże swoje przywary i nawyki.Po dwóch latach uciekłam.Mialam dosyć życia pod dyktando i kompletny brak wolności , swojego świata ,brak swoich znajomych.Szara rzeczywistośc jest trudna w tym wieku.Oni chcą cię zamknąć w swojej klatce.Powtocilam do siebie i odzyskałam to co najważniejsze WOLNOŚĆ.

22.07.2022 06:01
  • Wiola (gość)

Mariola to fajna babka, taka szczera, wesoła, pasuje do Huberta oby tylko nie przegapił tej szansy! Druga Mariola z Berlina też sympatyczna.

21.07.2022 22:05
  • Meg (gość)

Oj kibicuje bardzo 🥰

21.07.2022 19:20
  • Wanda (gość)

Oby byli razem, on spokojny i.taaaaki fajniutki a onnna to babka przebojowa i zasługuje na takiego spokojne kochanego Robercika BRAWOOO WAMMMM

21.07.2022 17:49
  • Dorota (gość)

To by było fajne, gdyż on jest Super: wolny, emeryt i nic nie ma do stracenia; ma piękny dom i kasę ,wiec nie liczy na nic od nie // TYLKO JEJ // I ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA

21.07.2022 17:46
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.