"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert Langfort i Mariola Baruk razem zamieszkają? Senior uchylił rąbka tajemnicy!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
"Sanatorium miłości" to program, który podbił polską telewizję. Widzowie pokochali seniorów i śledzą ich życie także po zakończeniu programu. Za nami 4. edycja "Sanatorium miłości", gdzie serce widzów skradł Piotr Hubert Langfort. Teraz mężczyzna wyznał, jak show zmienił jego życie i jak wygląda jego relacja z Mariolą Baruk!fot. Telus / AKPA | fot. Mieszko Piętka/AKPA
"Sanatorium miłości" to program, który podbił polską telewizję. Widzowie pokochali seniorów i śledzą ich życie także po zakończeniu programu. Za nami 4. edycja "Sanatorium miłości", gdzie serce widzów skradł Piotr Hubert Langfort. Teraz mężczyzna wyznał, jak show zmienił jego życie i jak wygląda jego relacja z Mariolą Baruk!fot. Telus / AKPA | fot. Mieszko Piętka/AKPA
"Sanatorium miłości" to program, który podbił polską telewizję. Widzowie pokochali seniorów i śledzą ich życie także po zakończeniu programu. Za nami 4. edycja "Sanatorium miłości", gdzie serce widzów skradł Piotr Hubert Langfort. Teraz mężczyzna wyznał, jak show zmienił jego życie i jak wygląda jego relacja z Mariolą Baruk!

Piotr Hubert Langfort i Mariola Baruk razem zamieszkają? Senior uchylił rąbka tajemnicy!

Piotr Hubert Langfort z Siemianowic Śląskich jednogłośnie został wybrany królem 4. edycji "Sanatorium miłości". Królową turnusu została Zosia, ale chyba nikt nie miał wątpliwości, że to Mariola Baruk z New Jersey wypełniła samotność w sercu Piotra Huberta.

W finale było mnóstwo łez, przytulania, spojrzeń w oczy, wzruszony Piotr śpiewał "Love me tender", ale też obaw, czy ta przyjaźń przetrwa dzielącą ich odległość. Dziś Piotr Hubert zdradza, że jest szczęśliwy.

Miałem cykora. Zamknąłem się w domu na czas pandemii. W zasadzie odciąłem się od świata i ludzi. Ogłoszenie o castingu do "Sanatorium miłość" było dla mnie pomysłem na covidową nudę. Zgłosiłem się, dostałem miejsce na pokładzie i narodziłem w tym programie na nowo, w momencie, kiedy zjechałem na linie z 30-metrowego. W efekcie, po programie, posprzątałem sobie w życiu trochę brudów i od września jestem szczęśliwy. Nie mam żadnych problemów - wyznał Piotr Hubert.

Senior wyjawił też, jak obecnie wygląda jego relacja z Mariolą Baruk. Okazuje się, że zauroczeni sobą seniorzy planują spotkanie!

Moja przyjaźń z Mariolą przetrwała Ocean odległości. Mamy ze sobą codzienny kontakt telefoniczny. Lucy przyjeżdża do Polski pod koniec sierpnia i oboje mamy sporo planów - mówi tajemniczo Piotr Hubert, któremu oczy świecą się sam dźwięk słowa "Lucy", a życzenia o wspaniałym czasie spędzonym razem kwituje serdecznym uściskiem i słowem "dziękuję".

Autor: Beata Banasiewicz/AKPA

Chociaż Piotr Hubert Langfort jest bardzo ostrożny w swoich deklaracjach, w rozmowie z serwisem Pomponik.pl uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że będzie rozmawiać z Mariolą Baruk... o wspólnym mieszkaniu!

Mariola ma rodzinę w New Jersey, a ja mam korzenie w Siemianowicach. Wspólne zamieszkanie będziemy dopiero omawiać, jak przyjedzie - wyznał senior w rozmowie z Pomponikiem.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn