"Sanatorium miłości 4". Zofia Klawinowska oraz Piotr Hubert Langfort wspominają program. Jak czują się jako Król i Królowa Turnusu? Osobiste wyznanie Piotra Huberta!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Screen wideo materiału "Pytanie na śniadanie", Tylko u nas Król i Królowa Turnusu 4. sezonu "Sanatorium miłości", stan na dzień 19.05.2022fot. screen wideo materiału "Pytanie na śniadanie", [Tylko u nas Król i Królowa Turnusu 4. sezonu "Sanatorium miłości"](https://pytanienasniadanie.tvp.pl/60260566/tylko-u-nas-krol-i-krolowa-turnusu-4-sezonu-sanatorium-milosci), stan na dzień 19.05.2022
Screen wideo materiału "Pytanie na śniadanie", Tylko u nas Król i Królowa Turnusu 4. sezonu "Sanatorium miłości", stan na dzień 19.05.2022fot. screen wideo materiału "Pytanie na śniadanie", [Tylko u nas Król i Królowa Turnusu 4. sezonu "Sanatorium miłości"](https://pytanienasniadanie.tvp.pl/60260566/tylko-u-nas-krol-i-krolowa-turnusu-4-sezonu-sanatorium-milosci), stan na dzień 19.05.2022
Wielki finał programu "Sanatorium miłości 4" za nami. Wszystko już jest jasne - Królem Turnusu został Piotr Hubert Langfort, natomiast koronę Królowej założyła Zofia Klawinowska. Oboje właśnie pojawili się w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedzieli o emocjach, jakie im towarzyszyły po finale show.

Zofia Klawinowska oraz Piotr Hubert Langfort wspominają "Sanatorium miłości 4". Jak czują się jako Król i Królowa Turnusu? Osobiste wyznanie Piotra Huberta!

"Sanatorium miłości 4"

Stało się. Finał "Sanatorium miłości 4" za nami, co oznacza, że widzowie musieli pożegnać się z wyjątkową grupą uczestników show. Królową Turnusu została Zofia Klawinowska, a Królem wybrano Piotra Huberta Langforta, który nie krył wzruszenia, że koledzy z programu przygotowali dla niego taką niespodziankę.

Dla wszystkich seniorów, którzy wzięli udział w programie, była to wyjątkowa przygoda. Twórcy programu w przypadku tej edycji postawili na naprawdę wyjątkowych uczestników, wśród których próżno szukać osób nudnych bądź niczym się nie wyróżniających. Każdy był jakiś i jednocześnie każdy był inny, więc trzymamy kciuki, aby programowe związki oraz przyjaźnie przetrwały długie lata.

Zofia Klawinowska oraz Piotr Hubert Langfort pojawili się 19 maja 2022 roku w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedzieli o swoich wrażeniach po programie. Zofia do dzisiaj nie może uwierzyć, że w ogóle dostała się do programu!

Trudno to opisać. Było jak w bajce. Czułam się doceniona. W oczach innych, byłam kimś. Przemili ludzie. Cała ekipa programu była tak miła, że to tylko płakać! A przecież to młodzi ludzie, po 20 lat, jak moje wnuki - powiedziała Zofia Klawinowska.

Dla Piotr Huberta udział w programie był swoistą terapią. W momencie, gdy wybuchła pandemia COVID-19, mężczyzna praktycznie zamknął się w domu.

Przez wiele miesięcy byłem sam. Bałem się wychodzić. Zająłem się budową mebli, żeby nie zwariować. Później zobaczyłem "Sanatorium miłości" i pomyślałem, że spróbuję. Żeby chociaż raz zobaczyć telewizję od środka. (...) To są takie cudowne małolaty. Szczególnie Martusia! - powiedział Piotr Hubert.

Król Turnusu "Sanatorium miłości 4" dodał, że program go odmienił.

Ten zjazd na linie mnie odmienił. To się stało. Ja jestem psychicznie przebudowany. W ogóle wszystkie imprezy, za wyjątkiem kręgli, wszystko przeżyłem po raz pierwszy. Myśmy to wszystko mieli skumulowane. Tyle atrakcji przez miesiąc. Ja się zmieniłem i to mi zostało.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn