„Sanatorium miłości 5”. Iwona Żarnowiecka jest rozchwytywana przez młodszych mężczyzn! Zaskakujące wyznanie Królowej Turnusu. Szybko znajdzie nową miłość?

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Piętka Mieszko/AKPA
Iwona Żarnowiecka, czyli niezapomniana Królowa Turnusu 5. edycji „Sanatorium miłości” udzieliła ostatnio wywiadu, w którym zaskoczyła wyznaniem na temat swojej popularności. Okazuje się, że seniorka cieszy się teraz powodzeniem wśród sporo młodszych mężczyzn! Czyżby znalezienie nowej miłości było tylko kwestią czasu?

Iwona Żarnowiecka z „Sanatorium miłości 5”

„Sanatorium miłości 5”

Iwona Żarnowiecka podbiła 5. edycję programu „Sanatorium miłości”. 64-latka z Warszawy została Królową Turnusu i chociaż nie znalazła w programie miłości, to nawiązała przyjaźnie, które mają szansę przetrwać przez długie lata. Początkowo wydawało się, że Iwona jest zafascynowana Krzysztofem, jednak sama zainteresowała szybko rozwiała wątpliwości - sympatyczny senior nie był w jej typie.

Jakiś czas temu, gdy seniorka pokazała nam swoje mieszkanie, dowiedzieliśmy się, że Iwona... planuje wyjazd z Polski! Okazuje się, że 64-latka pragnie zamieszkać w Hiszpanii! Wygląda na to, że wyprowadzka z Polski jest już przesądzona.

Zaczęłam przeglądać oferty w Internecie i znalazłam sporo świetnych mieszkań w Hiszpanii. Nawiązałam kontakt z kompetentnym pracownikiem biura, pokazał mi mieszkanie przez Internet w listopadzie 2021 roku. Zdecydowałam się i wpłaciłam pieniądze, nie widząc na żywo tego mieszkania - wyznała seniorka w ostatniej rozmowie z serwisem rozrywka.tvp.pl.

Iwona jest rozchwytywana przez młodszych!

W tej samej rozmowie Królowa Turnusu postanowiła podzielić się zaskakującym wyznaniem. Seniorka opowiedziała o tym, z jakimi reakcjami ludzi się spotykała podczas emisji 5. edycji „Sanatorium miłości”. Okazuje się, że znajomi zareagowali na jej udział w randkowym hicie TVP bardzo pozytywnie. Iwoną zachwycone były nie tylko jej córki, ale także ich koledzy, którzy nie kryli zachwytu nad... nogami seniorki!

Znajomi reagują bardzo pozytywnie. Moje córki są wręcz zachwycone swoją mamą. Starsza, Basia, mieszka w Warszawie. Jej koledzy z pracy mi kibicowali, mówili, że ma fajną mamę. A nawet: „Ale ta twoja matka ma nogi!”. A córka im na to: „Słuchajcie, ale wy wiecie, że mama ma 66 lat?”. Oni odpowiadali: „Co nie zmienia faktu, że ma najlepsze nogi w programie”. Bardzo się śmiałam, gdy mi to potem opowiadała. - wyznała kuracjuszka.

Myślicie, że Iwonie uda się jeszcze znaleźć nową miłość?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn