sanatorium miłości bohaterowie

„Sanatorium miłości”. Oto, jak mieszka Monika z 4. edycji programu! Biel, pastele i prowansalskie akcenty. Dom uczestniczki programu Marty Manowskiej jest przepiękny! [TYLKO U NAS]

Monika ze Szczecina w rozmowie z Telemagazyn przyznała: wiejskie klimaty i styl prowansalski to jest to, co uwielbia we wnętrzach! Jej dom doskonale to obrazuje. Tylko dla czytelników Telemagazyn.pl zgodziła się pokazać, jak urządziła swój dom. Zobacz w galerii, jak mieszka seniorka!

29.11.2022Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości”. Tak w młodości wyglądali kuracjusze 4. edycji. Niektórych nie sposób rozpoznać! Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Choć program „Sanatorium miłości” już dawno się zakończył, a w Telewizji Polskiej trwają intensywne prace nad kolejnym, 5. już sezonem, my postanowiliśmy wrócić pamięcią do kuracjuszy ostatniej edycji. Zastanawialiście się, jak seniorzy wyglądali w młodości? Tylko nam pokazali archiwalne zdjęcia. Niektórych z nich naprawdę ciężko rozpoznać! Kto zmienił się najbardziej? Zajrzyj do galerii. Tam publikujemy stare zdjęcia gwiazd „Sanatorium miłości 4”.

25.11.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Anna z Olsztyna kiedyś. W młodości kuracjuszka wyglądała jak hollywoodzka gwiazda! Zobacz wyjątkowe zdjęcia [TYLKO U NAS]

Ania z Olsztyna to przebojowa kuracjuszka, którą poznaliśmy w 4. edycji programu "Sanatorium miłości". Zapadła w pamięć widzom między innymi ze względu na zaręczyny z Piotrem, które gorzko się skończyły. Choć widzom może się zdawać, że całkiem dobrze znają seniorkę, skrywa ona parę tajemnic! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała kuracjuszka. Takiej Anny z Olsztyna nie widzieliście!

07.10.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Tak mieszka Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz. Seniorka ma imponującą rezydencję! Ma nawet prywatną salę baletową! [TYLKO U NAS]

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, zwana czule przez przyjaciół "Operetką", dała się poznać w 3. edycji programu "Sanatorium miłości". Była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show, która udowodniała, że jej życiem jest taniec! Seniorka zgodziła się pokazać Czytelnikom serwisu Telemagazyn, jak mieszka. Wnętrza i prywatna sala baletowa robią wrażenie!

01.10.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski nie są razem! Seniorka mówi o wymarzonym mężczyźnie

Monika Zajączkowska to jedna z bohaterek programu "Sanatorium miłości 4". Jako jedna z nielicznych uczestniczek show, Monika ze Szczecina zaczęła po "Sanatorium miłości" robić medialną karierę. Do tego głośno było o jej relacji z innym uczestnikiem programu, Andrzejem Sikorskim. Teraz Monika Zajączkowska postanowiła odnieść się do niektórych doniesień i udzieliła długiego wywiadu.

29.09.2022Sanatorium miłości

Tego mogliście nie wiedzieć! Uczestnicy "Sanatorium miłości" zdradzili kulisy programu. Ile zarobili?

"Sanatorium miłości" to program TVP, który już od kilku sezonów cieszy się świetną oglądalnością i uznaniem widzów. Redakcji serwisu Telemagazyn.pl udało się porozmawiać z kilkoma seniorami o kulisach tego popularnego formatu. Co nam zdradzili? Jak kuracjusze wspominają swoją telewizyjną przygodę? O co mają żal do produkcji? Tych rzeczy mogliście nie wiedzieć o "Sanatorium miłości".

23.09.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×