"Sanatorium miłości". Monika i Andrzej w "Pytanie na śniadanie" o przyjaźniach w programie. Czy relacje seniorów przetrwały? Zdradzili, że mają tajną grupę!

Czy przyjaźnie po programie "Sanatorium miłości" trwają, czy znikają wraz z kamerami? W "Pytanie na śniadanie" gościli Monika ze Szczecina i Andrzej, seniorzy których widzowie mieli szansę poznać w "Sanatorium miłości 4". Wraz z prowadzącymi porozmawiali na temat relacji, które udało się zbudować w programie Marty Manowskiej. Czy przyjaźnie nawiązane w programie przetrwały?

Multimedia

"Sanatorium miłości" uczestnicy

Program Marty Manowskiej "Sanatorium miłości" cieszy się ogromną popularnością. Widzowie doczekali się już czterech edycji - finał ostatniej ledwo za nami. W tej edycji poznaliśmy szereg ciekawych osobowości: dwie Mariole: miłośniczkę spadochroniarstwa z New Jersey, która podzieliła się przemyśleniami o mężczyznach i przeżyła mrożący krew w żyłach lot oraz "Berlinkę", jak czule nazywała grupa Mariolę z Berlina, która pokazała nam, jak wyglądała w młodości! W czwartej edycji wystąpił również doświadczony aktor Andrzej oraz Piotr Hubert, który pokazał nam swoją młodość. Nie zapominajmy także o Annie i Piotrze, którzy zaręczyli się w finałowym odcinku.

W zacnym gronie kuracjuszy 4. sezonu znalazła się również Monika ze Szczecina i Andrzej z Warszawy.

ZOBACZ, JAK MIESZKA MONIKA Z "SANATORIUM MIŁOŚCI 4"

Monika ze Szczecina pokazała nam swoje mieszkanie! Wiejskie klimaty i pastelowe koloryZobacz więcej

"Sanatorium miłości" - relacje uczestników po programie

Andrzej z Warszawy i Monika ze Szczecina gościli w Dzień Matki, w czwartek 26.05.2022 r. w "Pytanie na śniadanie". Wraz z prowadzącymi poruszyli temat relacji, które seniorzy nawiązali ze sobą podczas pobytu w Polanicy-Zdrój. Pojawiły się bowiem ze strony fanów zarzuty, jakoby wszystko, co było nagrane, było udawane - a przyjaźnie znikały wraz z kamerami. "To prawda czy fałsz?, zapytał Andrzeja prowadzący.

Jest to fałsz; mamy swoją grupę na jednej z aplikacji, rozmawiamy ze sobą prawie codziennie, wysyłamy do siebie wiadomości, zdjęcia... Może będę zbyt patetyczny, w tym co powiem, ale wydawało mi się, że miesiąc to krótko. Tymczasem to dość czasu, aby się poznać i polubić - albo znienawidzić. My poszliśmy w tym dobrym kierunku, polubiliśmy się - powiedział senior na antenie TVP.

Bujne loki, szelmowski uśmiech i błysk w oku. Tak wyglądał w młodości Roman z Gdańska!Zobacz więcej

"Sanatorium miłości" Monika i Andrzej o wsparciu grupy

Jak przyznali kuracjusze, plotki jakoby ich przyjaźń była udawana, to bzdura. Wspierają się, doradzają sobie nawzajem, a więź, która ich połączyła w urokliwym uzdrowisku wcale nie słabnie. - Każdy z nas ma inne zainteresowania, inny sposób na życie, ale potrafiliśmy się dotrzeć i wyciągnąć z nas to, co najlepsze - dodał.

To właśnie za sprawą przyjaźni, wsparcia grupy i akceptacji siebie nawzajem seniorzy mogli przekraczać granice swojego komfortu bez lęku - albo z nieco chociaż mniejszym strachem. Monika ze Szczecina przywołała zjazd po linie pionowej z wysokiego mostu. Początkowo się nie bała - zdanie zmieniła w momencie, gdy zawisła na linie.

Gdyby nie Marta, która powiedziała: "jesteś przypięta do liny, spokojnie" i wsparcie grupy, która z dołu krzyczała moje imię... To jest nie do przecenienia, to są chwile, które się pamięta do końca życia - wyznała Monika ze Szczecina.

Choć finał za nami, na szczęście program nie znika - trwa casting do 5. edycji programu "Sanatorium miłości"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Zobacz, jak kuracjusze 4. edycji wyglądali w młodości! Dasz radę rozpoznać każdego?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Karol (gość)

  Kto to wybierał i jak długo szukali takiego towarzystwa,

  30.05.2022 23:22
 • Andrzej (gość)

  Dajcie już spokój.

  28.05.2022 14:27
 • Andrzej (gość)

  Idź pan z tą gadką. Za robotę niech się wezmą te osoby, a nie gwiazdorzą...... to są te gwiazdy ze spalonego teatru 🤣

  28.05.2022 07:07
 • AW (gość)

  Fajna jest pani Monika!

  27.05.2022 14:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×