„Sanatorium miłości”. Piotr Hubert Langfort bycie królem ma we krwi! Był Królem Turnusu, a teraz królem rock'n'rolla w „The Voice Senior” i na Gali Złotego Wieku

Piotr Hubert Langfort dał się poznać widzom w 4. edycji jednego z największych hitów TVP, „Sanatorium miłości”. Pojawił się także w najnowszej edycji „The Voice Senior”, gdzie dołączył do drużyny Alicji Węgorzewskiej. Swój wokalny talent pokazał także na I Gali Złotego Wieku, która zgromadziła seniorów z różnych edycji. Zobacz, jak wygląda urodzony król!

Multimedia

Piotr Hubert Langfort - Król Turnusu „Sanatorium miłości”

Piotr Hubert Langfort rozpoznawalność zyskał za sprawą programów Telewizji Polskiej, „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”. Podobnie jak pozostali uczestnicy dowodzi, że osoby 60+ są wprost stworzone, aby być gwiazdami TV! Ponadto, Piotr Hubert dowiódł również, że jest wprost urodzonym królem. Najpierw został Królem Turnusu „Sanatorium miłości 4”, zaś w „The Voice Senior” pokazał się jako król rock'n'rolla, brawurowo wykonując utwory Elvisa Presley'a.

Tak mieszka Piotr Hubert Langfort! Gwiazdor TVP pokazał nam swój przytulny domZobacz więcej

Senior swój wokalny talent pokazał ponownie podczas I Gali Złotego Wieku. Było to wyjątkowe wydarzenie, na którym uczestnicy różnych edycji obydwu przebojowych programów TVP mieli okazję spotkać się na imprezie w Warszawie. Zabawili się w rytm muzyki na parkiecie, jak i zaprezentowali się podczas pokazu mody! Na wydarzeniu pojawili się m.in. Krystyna Wolfart, Piotr Hubert Langfort, Asia Dyrkacz, Andrzej Sikorski, Zofia Klawinowska, Violetta Rudaniecka, Roman Zagórski, Marek Szir, Wiesława Kwiatek, Stanisława Kowalska, Janina Szulc, Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, Małgorzata Sabina Zommer, Joanna Tunney czy Halina Jaksa.

Seniorzy w pięknych kreacjach przejęli parkiet! Mamy zdjęcia z imprezy gwiazd „Sanatorium miłości” Zobacz więcej

Podczas Gali Piotr Hubert Langfort ponownie chwycił za mikrofon, aby umilić muzycznie gościom czas. Zobaczcie, jak śpiewa!

Piotr Hubert Langfort dał popis wokalnych umiejętności

Zobacz galerię

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz olśniła na gali seniorów! Trudno było oderwać od niej wzrok!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Babki (gość)

  No ma swoje 5 minut niech wykorzysta. Same pchają mu się w ramiona to wykorzystuje swój czas .Pan Piotr pewnie spodnie i portfel wie do czego służy. A panie zabiegają w końcu król jest tylko jeden .

  06.02.2023 11:01
 • Bąbel (gość)

  Niedługo z lodówki ten Langfort wyjdzie. Wszędzie się pcha. Parcie na szkło większe niż u młodych.

  06.02.2023 08:47
 • Jajo (gość)

  Kosma Stań przed lustrem jak to robiłaś rano przez cały pobyt wzdychając jaka jesteś urodna i może ci przejdzie złość do niego.Wybacz mu.

  05.02.2023 11:53
 • Asiu (gość)

  Masz podopiecznego swojej fundacji . Wala Łyso czeka.

  05.02.2023 10:05
 • Wala (gość)

  Gamma uspokój sumienie tylko nie procentami, wycisz emocje nie wioń nienawiścią za Piotra który nie pasował do waszej grupy., Pozwól żyć i bawić się innym tak jak chcą.

  05.02.2023 09:59
 • Łyso (gość)

  Gamma trochę brzydkie ale pasuje do z Ciebie? W dupie byłaś i gówno widziałaś. TYLE mam Ci do powiedzenia .

  05.02.2023 08:34
 • Gama (gość)

  Oo....to ja byłam na balu? Hahaha. Nie wiedziałam nawet kiedy był ten cały bal bo mnie to nie obchodzi a pan Piotr czy inny stary lovelas tym bardziej.

  04.02.2023 17:24
 • Edek (gość)

  To prawda prawie wszystkie kobiety chcą łatwej kasy itwego majątku drodzy moi przyjaciele. Uciekłem w porę.

  04.02.2023 12:40
 • Obserwator (gość)

  Gama popatrz na siebie ilu ty miałaś a ilu ma konto wyczyszczone.Nawet taki brzydal cię ośmieszył na balu.Ma szczęście że nikt go nie chce.Publiczne posmiewisko.

  04.02.2023 12:36
 • Pawel (gość)

  Piotrze uważaj bo Cię te baby zjedzą już Ci wytykaja nieudane trzy małżeństwa a to dopiero początek nawet nie wiesz do czego potrafią zazdrosny baby być zdolne szukaj sobie przyjaciółki z poza tego kręgu to zazdrosnice pomówią i dołożą każdemu

  04.02.2023 09:14
 • Gama (gość)

  Marioli się podobał ale chyba jej przeszło Coś jest na rzeczy bo Piotr miał już trzy żonki i znowu szuka szczęścia. To wszystkie trzy złe kobiety były?

  03.02.2023 20:02
 • Wier (gość)

  Do wszystkowiedzących komentujących. Ludzie niezbyt inteligentni obdarzeni są często ogromnym kompensującym tupetem.

  03.02.2023 15:58
 • Tadek (gość)

  Niech żyje KRÓL bo jest tylko jeden.

  03.02.2023 15:16
 • Marian (gość)

  Hubert jesteś super kolegą i przyjacielem.Cieszymy się Twoimi sukcesami i powodzeniem u kobiet.Teraz wszyscy się podszywają i schlebiają Tobie.Przyklejaja się jak pszczoły do ula.Bedac skromnym inteligentnym kolegą oczywiście tego nie zauważasz i to jest piękne w Tobie.Tak trzymaj,do miłego.

  03.02.2023 12:49
 • Kosma (gość)

  Bzdury piszesz Adam. Natalia poszła z Piotrem Hubertem na randkę na której wyraźnie zgrzytało z obu stron. Natomiast Mariola wyraznie go osaczyla. On w wywiadach ciągle powtarzał ze Lusy to jego koleżanka i to mówi do dzisiaj. Próbowali, nie wyszło. Inne panie z ich grupy tak bardzo nie starały się o względy Piotra. Przecież mogły go wybierać na randki a jednak tego nie robiły.

  03.02.2023 10:36
 • Adam (gość)

  W jego grupie wszystkie Panie chciały go dla siebie ale tylko Mariolka mu zaimponowała i stanowili piękną parę.Hubert jest inteligentny i atrakcyjny pod każdym względem więc musi być podwójnie ostrożny bo one szukają pana do obskubania że wszystkiego.Wiem co piszę.

  03.02.2023 10:22
 • Lea (gość)

  Pan Hubert sprawia wrażenie miłej osoby. Jaki jest naprawdę? Znaleźć partnerkę do życia nie łatwo. Panie wokół piękne tylko czy choć jedna jest nim poważnie zainteresowana? Do tanga trzeba dwojga.

  03.02.2023 09:27
 • Haha (gość)

  Hubert to facet kulturalny, inteligentny do niego wzdychają wszystkie panie.Mariolce się wydawało że tylko do niej należy Hubert na każdej naszej wspólnej zabawie tak bardzo pilnowała, . Nareszcie zrozumiał że może błyszczeć wszędzie bez kontroli a wolność jest najważniejszą sprawą w życiu.W tym wieku trzeba korzystać z życia bez kagańca!

  03.02.2023 07:43
 • Kazek (gość)

  Panie lecą jak pszczoły do Ula do Pana Huberta. Pszczóły kiepskie. Powodzenia Panie Hubercie do zdjęcia się nadają. te panie. To nie sa kandydatki do życia

  02.02.2023 23:12
 • Marzanna (gość)

  Tak mi się marzyło. On Król a u jego boku Mariola w pięknej sukni na tym balu... Ale no cóż. Szkoda że nic z tego nie wyszło.

  02.02.2023 20:04
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×