sanatorium miłości uczestnicy

"Sanatorium miłości". Jak mieszka Monika ze Szczecina? Biel, pastele i prowansalskie akcenty. Zobacz, jak mieszka uczestniczka programu Marty Manowskiej [TYLKO U NAS]

Monika ze Szczecina za sprawą 4. edycji programu "Sanatorium miłości" zyskała spore grono fanów i sławę. Kuracjuszka, która wyróżniała się opanowaniem i ogromną klasą szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Tylko dla Czytelników Telemagazyn.pl zgodziła się pokazać, jak urządziła swój dom. - Kocham wiejskie klimaty, styl prowansalski. Lubię jasne pomieszczenia i pastelowe kolory - wyznała nam seniorka. Jej piękne mieszkanie jest tego dowodem! Zobacz w galerii, jak mieszka seniorka!

12.08.2022Sanatorium miłości

Śluby bohaterów "Sanatorium miłości" - przeżyjmy to jeszcze raz! Wiadomo już, kto będzie następny?

"Sanatorium miłości" to program, który łączy ludzi po 60. roku życia. Niektórym się udało i dziś mogą się cieszyć urokami małżeństwa o boku swoich drugich połówek. Przypominamy, którzy kuracjusze z "Sanatorium miłości" wzięli ślub i publikujemy wyjątkowe zdjęcia z tych ceremonii. Pokazujemy również, którzy z kuracjuszy mogą niedługo powiększyć "ślubną" listę programu.

09.08.2022Sanatorium miłość

"Sanatorium miłości 2". Stanisława Kowalska nie znalazła miłości w programie TVP. Dzisiaj Stenia korzysta z życia i zachwyca formą! Jak się zmieniła?

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Audycja okazała się strzałem w dziesiątkę, bowiem okazało się, że widzowie wręcz łakną oglądania miłosnych uniesień seniorów. W 2. edycji "Sanatorium miłości" brała udział Stanisława Kowalska, którą wszyscy nazywali Stenią. Uczestniczka show myślała, że znalazła tam miłość, ale ta relacja skończyła się wielką awanturą! Co dzisiaj robi Stenia?

08.08.2022Sanatorium miłości

Tak kiedyś wyglądał Piotr Hubert z "Sanatorium miłości". Król Turnusu pokazał nam wyjątkowe zdjęcia z młodości! [TYLKO U NAS]

Piotr Hubert Langfort z 4. edycji programu "Sanatorium miłości" z odcinka na odcinek zdobywał coraz większą sympatię - nie tylko wśród kuracjuszek! Widzowie docenili spokojną naturę uczestnika, który z nostalgią wspominał młodość i z dystansem podchodził do trudnych doświadczeń. Uczestnik programu Marty Manowskiej tylko redakcji Telemagazyn.pl pokazał zdjęcia z młodości i opowiedział, co robił w życiu. Takiego go nie znaliście!

06.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Zaskakujące wieści o związku Anny i Zbigniewa. Para miała wspólnie zamieszkać. Nic jednak z tego nie wyjdzie?

Program "Sanatorium miłości" cieszy się sporą popularnością i doczekał już czterech edycji. W każdej z nich narodziła się przynajmniej jedna nowa miłość. Nie inaczej było w 3. edycji - Anna Król i Zbigniew Zamróz zakochali się i zaręczyli, a niedługo planują się również pobrać. Mieli także razem zamieszkać. Okazuje się jednak, że wizja ich wspólnego mieszkania, przynajmniej na ten moment bardzo się oddaliła...

03.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 2". Gerard Makosz ma własną ulicę w Niepołomicach? Senior opowiada, jaka historia się za tym kryje!

Gerard Makosz to postać, której fanom programu "Sanatorium miłości" przedstawiać nie trzeba. Senior pojawił się w 2. edycji randkowego show TVP, gdzie poznał piękną Iwonę Mazurkiewicz, która dzisiaj jest narzeczoną 82-latka. Teraz Makosz pochwalił się pewnym, dość nietypowym, wyróżnieniem i wyjawił, jaka historia się za tym kryje!

03.08.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×