Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości”. Oto, jak mieszka Monika z 4. edycji programu! Biel, pastele i prowansalskie akcenty. Dom uczestniczki programu Marty Manowskiej jest przepiękny! [TYLKO U NAS]

Monika ze Szczecina w rozmowie z Telemagazyn przyznała: wiejskie klimaty i styl prowansalski to jest to, co uwielbia we wnętrzach! Jej dom doskonale to obrazuje. Tylko dla czytelników Telemagazyn.pl zgodziła się pokazać, jak urządziła swój dom. Zobacz w galerii, jak mieszka seniorka!

29.11.2022Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości 4”. Tak mieszka Mariola Baruk! Seniorka ma w New Jersey przepiękną posiadłość. Zobacz wnętrza i bajeczny ogród! [TYLKO U NAS]

Program „Sanatorium miłości” cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów za sprawą swoich bohaterów - energicznych seniorów dowodzących, że wiek to tylko liczba. W 4. edycji hitu TVP poznaliśmy Mariolę Baruk, miłośniczkę skoków ze spadochronem która swoje życie spędziła za oceanem w Stanach Zjednoczonych. W New Jersey ma przepiękny dom, który zgodziła się nam pokazać. Zobaczcie, jak mieszka Mariola Baruk z „Sanatorium miłości 4”!

29.11.2022Sanatorium miłości

Nie od razu zapałali do siebie uczuciem w „Sanatorium miłości”. Tak wyglądały początki znajomości Iwony Mazurkiewicz i Gerarda Makosza

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to seniorzy, których połączył program „Sanatorium miłości”. Ich przyjaźń przerodziła się w miłość! Wysportowana kuracjuszka miała wokół siebie wielu adoratorów, ale to Gerard został wybrankiem jej serca. Zobaczcie w galerii piękne momenty Iwony i Gerarda w "Sanatorium miłości".

26.11.2022Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości”. Tak w młodości wyglądali kuracjusze 4. edycji. Niektórych nie sposób rozpoznać! Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Choć program „Sanatorium miłości” już dawno się zakończył, a w Telewizji Polskiej trwają intensywne prace nad kolejnym, 5. już sezonem, my postanowiliśmy wrócić pamięcią do kuracjuszy ostatniej edycji. Zastanawialiście się, jak seniorzy wyglądali w młodości? Tylko nam pokazali archiwalne zdjęcia. Niektórych z nich naprawdę ciężko rozpoznać! Kto zmienił się najbardziej? Zajrzyj do galerii. Tam publikujemy stare zdjęcia gwiazd „Sanatorium miłości 4”.

25.11.2022Sanatorium miłości

Ma żonę dzięki "Sanatorium miłości". Pierwszy ślub w historii programu wyglądał tak. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Program "Sanatorium miłości" to randkowe show dla seniorów prowadzone przez Martę Manowską. Niedawno zakończył się 4. sezon hitu Telewizji Polskiej. Przypominamy pierwszy ślub, który miał miejsce w historii programu. Uczestnik Adam z 2. edycji co prawda partnerkę znalazł po programie, ale wśród gości nie zabrakło przyjaciół z programu! Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość. Myślicie, że zobaczymy na ślubnym kobiercu kogoś z seniorów z 4. edycji?

17.11.2022Sanatorium miłości

„Pytanie na śniadanie”. Marta Manowska o swoich programach w TVP. Tak wspomina początki kariery! „Jestem wdzięczna za to, że się udało”

Marta Manowska to jedna z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarka, która cieszy się ogromną sympatią widzów, jest gospodynią kilku flagowych programów, w tym „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”. Marta Manowska gościła na kanapie „Pytanie na śniadanie”, gdzie opowiedziała o początkach i swojej karierze. Od czego się zaczęło? Zobaczcie Martę o blisko dekadę młodszą!

13.11.2022Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×